FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mītavas tilts

gājēju tilts Jelgavā pār Driksas upi
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, Akadēmijas iela 1, Jelgava, LV-3001
+371 6300****Parādīt Mājas lapa
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, Akadēmijas iela 1, Jelgava, LV-3001

+371 6300****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Mītavas tilts

Jelgavas pilsētā gar Driksas upi ir izbūvēta divu līmeņu promenāde, skatu laukumi un Baltijas valstīs unikāls gājēju tilts, kam Jelgavas iedzīvotāji ir devuši pilsētas vēsturiskā nosaukuma – Mītava – vārdu.

Mītavas tilts savieno pilsētas centru ar Pasta salu. 150 metrus garais tilts ar diviem piloniem, kuru virsotnes sasniedz 25 metru augstumu, nolaists 28 vantīs. Tilta apkārtnē izveidotas gājēju pārejas un promenāde ar veloceliņu gar Driksas upi, izbūvēti krasta nostiprinājumi un gājēju atpūtas zona. Zem Driksas tilta ir izbūvēts pontona tilts un pāri kanālam ir rekonstruēts tilts uz Pasta salu.

Tilts atklāj kolosālus skatus, lai izdotos lieliskas fotogrāfijas - atrodoties starp divām, Lielupes un Driksas, upēm pavērsies brīnišķīga pilsētas panorāma. Turpat netālu atrodas arī Jelgavas pils, kas priecēs jauno pāri ar neskaitāmiem, grezniem skatiem, kurus iemūžināt! 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha