FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rēzekne

Viesnīca "Latgale", Atbrīvošanas aleja 98, Rēzekne, LV-4601
+371 2633****Parādīt Mājas lapa
Viesnīca "Latgale", Atbrīvošanas aleja 98, Rēzekne, LV-4601

+371 2633****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Rēzekne

Rēzeknes pilsētas pievilcība slēpjas ne vien tās sakoptībā un zaļajā rotā, bet arī tās kultūrvēsturiskajā mantojumā. Neskatoties uz to, ka II pasaules karš izpostījis lielāko daļu vēsturiski ievērojamāko un senāko celtņu, daudzas no tām apskatāmas arī šodien.

Rēzeknes simbols, kas uzskatāms par vienu no izcilākajiem monumentālajiem tēlniecības paraugiem Latvijā, ir Latgales atbrīvošanas piemineklis "Vienoti Latvijai", kas tautā tiek saukts par Latgales Māru.

Ievērības cienīgs ir arī Rēzeknes pilskalns, Latgales Kultūrvēstures muzejs, kā arī dažādu reliģisku konfesiju dievnami, kuri atklāj iedzīvotāju daudznacionālo sastāvu un viņu piederību dažādām reliģiskajām konfesijām.

Atpūsties no ikdienas rutīnas, baudīt kāzu dienu var, laiskojoties Rēzeknes pilsētas Kultūras un atpūtas parkā, kur putnu treļļi veldzēs sirdi un prātu.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha