FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Suitu Rija

kāzu pieturvieta Alsungā
Ziedulejas iela 3, Alsunga, LV-3306
+371 2944****Parādīt Mājas lapa
Ziedulejas iela 3, Alsunga, LV-3306

+371 2944****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Suitu Rija

Kopīgi darāmi darbi jaunlaulātajiem:

Pagatavot cienastu – Kurzemes sklanduraušus sev un arī kāzu viesiem, ja ir tāda vēlēšanās.

No sagatavotas rudzu mīklas un kartupeļu/burkānu pildījuma jaunlaulātajiem jāizveido Kurzemes sklandurauši. Pēc tam tos liek cepeškrāsnī un cep ~ 40 minūtes. Laikā, kad rauši cepas, jaunlaulātie ar līdzi atbraukušajiem viesiem  ēd jau iepriekš izceptus raušus un dzer zāļu tēju, kas saplūkta vietējās Suitu pļavās. Tēju var izvēlēties pēc katra gaumes un vajadzībām - liepziedu, kumelīšu, raudenes, raspodiņa, dažādu mētru, pelašķu, asinszāļu, vībotnes, vīgriezes u.c. Jaunlaulātajiem ir sevišķs piedāvājums - kāzu naktij.

Pasākuma ilgums 1,5 stundas.

Sklandurausis - apaļas formas rausis: rudzu mīkla, kartupeļu, burkānu pildījums ar skābu krējumu, cukuru.

Pasākumu pušķo 3 Suitu sievas, kas dzied, stāsta ticējumus un runā asprātības par dažādām ēšanas tradīcijām un ticējumiem.

Cena ir atkarīga no viesu daudzuma.

Pagatavot ziepes - no gatavas ziepju masas un dažādām piedevām – skrubji (dažādi augi un sēkliņas u.c.), eļļas, medus un tā produkti, smaržvielas un krāsas, jaunais pāris savai jaunajai ģimenei var  izliet sirdsveida vai citas formas ziepes.

Pasākuma ilgums 1 stunda.

Arī šajā pasākumā piedalās 3 Suitu sievas. Bet šeit tiek stāstīts un runāts par ziepēm, sadzīvi, mīlestību...

Jaunās ģimenes zāļu tējas izvēles nodarbība

Jaunajam pārim ir jāizvēlas sev atbilstošas tējas, kas plūktas Suitu pļavās, lai dzīvē varētu justies labi dažādos laika un emocionālo stāvokļu apstākļos. Tēju jaunlaulātie ievietos auduma maisiņos, kuriem pievienos klāt pašu rakstītu lietošanas instrukciju, sastāvu un iedarbības aprakstu.

Tējas mācīs pazīt Suitu sieva.

Pasākuma ilgums 1 stunda.

Suitu sievas apdzied jaunlaulāto darbības.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha