FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Siguldas Velnala un Gājēju tilts pār Gauju

Sigulda, Sigudas novads
Sigulda, Sigudas novads

Pakalpojuma apraksts

Siguldas Velnala un Gājēju tilts pār Gauju

Siguldas jeb Krimuldas Velnala ir savdabīgs veidojums klintīs pie Gaujas. Savā kāzu dienā šīs alas apmeklējums būs liels pārbaudījums, jo piekļūšana tai ir apgrūtināta un pat aizliegta. Toties ir divas lietas no šīs apkārtnes, ko kāzu dienas ceļojumā droši varat izmantot. Šajā vietā pār Gauju stiepjas gājēju tilts, kas ērti pārvedīs Jūs no vienas puses otrā un kalpos arī kā vieta fotosesijai. Pretī Velnalas klintīm atrodas brīvs skatu laukums, kur var ne tikai uzņemt jaukas bildes, bet arī paklaigāt. Atbalss ir līdzīga kā Skaņajā kalnā un šo fenomenu vedējmātes ērti varēs izmantot atrakcijās. Turpat atrodās arī skaista piknika vieta Elpas atvilkšanai. Salīdzinot ar pārējo Siguldu un Turaidu, šinī vietā ir maz tūristu.

Kā tikt?

Velnalai var piekļūt pa diviem ceļiem, bet abos gadījumos kāds gabaliņš būs jāmēro kājām.

Pirmais variants
Aiz Gaujas tilta braucot virzienā uz Siguldu, jānogriežas pa labi. Ceļš ved garām pilsētas trasei, atpūtas namam, laivu piestātnei, Kordes slēpošanas trasei. Kad ceļš beidzas, var atstāt mašīnu un tālāk doties kājām. Taciņa ir tūristu un riteņbraucēju iemīta, bet ne bruģēta.

Otrais variants
No Turaidas jādodas līdz Krimuldas sanatorijas pagriezienam un tad jānogriežas pa kreisi uz Krimuldas pili/sanatoriju. Tālāk jāseko norādēm uz Velna alu. Stāvlaukumā var atstāt auto un tālāk pa kāpnītēm nokāpt līdz Velnalai, pie kuras ir arī gaisa tilts, lai nokļūtu otrā pusē. Šis ceļš būs īsāks, taču vijās cauri bieziem mežiem.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha