FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Veczemju klintis

vieta kāzu fotosesijai
Salacas pagasts, Salacgrīvas novads, Vidzemes jūrmala
Salacas pagasts, Salacgrīvas novads, Vidzemes jūrmala

Pakalpojuma apraksts

Veczemju klintis

Veczemju klintis ir 480 m gara un 3,5 m augsta smilšakmens klinšu siena ar daudziem ciļņiem un ierobiem, nišām un alām pašā jūras krastā. Klinis sastāv no sārta, citviet bāla smilšakmens, Z daļā arī sārta un zilgana māla. Klinšu vidusdaļā redzama īpatnēja struktūra - purva ūdens pārvietojis smilšakmenī dzelzi saturošos savienojumus, izveidojot atkrāsotu zonu un dzelzs savienojumu garoziņu.

Kāzām

Veczemju klintis ir fantastiska vieta kāzu foto sesijai. Daudzās alas un dīvainie iedobumi ļaus uzņemt patiesi skaistas un mistikas apvītas bildes. Klinšu krāsa ir no spoži baltas līdz sarkanai, vietām alas pildītas lieliem, no jūras izskalotiem kokiem, citviet sastopami akmeņu krāvumi.

Salīdzinot ar balto kāpu, šeit ir mazāk tūristu. Gar krastu visā klinšu garumā ir vairāki kempingi, kur varēsiet atpūsties no kāzu ceļojuma.

Kā atrast

Klintis atrodas Limbažu rajona Salacas pagasta Vidzemes jūrmalā. Braucot pa Tallinas šoseju Salacgrīvas virzienā aiz Tūjas pagrieziena esiet vērīgi - kreisajā ceļa pusē ir norāde ceļam uz klintīm.

Info un bildes no www.dabasretumi.lv
Foto: M.Zeltiņš un G.Pāvils

Papildu informāciju par tūrisma objektiem Salacgrīvā meklējiet www.salacgriva.lv

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha