FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kolkas rags

tālākais Kurzemes ziemeļu punkts
"Kolkasrags", Kolka, Dundagas novads, LV-3275
+371 2655****Parādīt Mājas lapa
"Kolkasrags", Kolka, Dundagas novads, LV-3275

+371 2655****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Kolkas rags

Savij sirdis, kur Jūras satiekās - Kolkasragā!

Kolkas rags ir tālākais Kurzemes ziemeļu punkts, no kura jūrā iestiepjas garš sēklis. Mistiska vieta, kur satiekās divas jūras (Baltijas jūra ar Rīgas jūras līci), tādēļ šeit vienmēr vienā pusē ūdens ir mierīgs, kamēr otrā pusē bangojošs. Jūras malā atrodas gan vecās bākas akmeņi, gan lieli, pelēki, krastā izskaloti koki. Šeit vienmēr visilgāk ir gaišs vakaros un var novērot, kā vienā jūras pusē riet saule, kamēr otrā pusē jau ir tumsa vai lec mēness.

Kolkas rags ir piemērota vieta gan fotosesijai jūras krastā, gan kāzu dienas rituālu noturēšanai. Dienā, kad divas dzīves savienojās vienā - vieta, kur divas jūras saplūst vienā.

Līdz Kolkas ragam ved asfaltēts ceļš, ir ērta autostāvvieta, neliels veikaliņš ar labierīcībām un piknika vietas. Kāpu zonā aizliegts kurināt ugunskurus.

Jautrās zvejnieksievas un vīri sagaidīs Jūs Kolkasragā ar jautru dziedāšanu par kāzu, jūras un sadzīves tēmām, rotaļām vai spēlēm, pēc vēlēšanās. Tiek dāvāts simboliskais solījums, kas apzīmogots ar Kolkasraga zīmogu.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha