FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Saules muzejs

kāzu pieturvieta Vecrīgā
Vaļņu iela 30, Vecrīga, LV-1050
+371 67225587
+371 29690416
info@saulesmuzejs.lv
Darba laiks
P. 10-19 O. 10-19 T. 10-19 C. 10-19 P. 10-19 S. 10-19 Sv. 10-19
Vai nav lieliski, ka vienīgais pasaulē muzejs par Sauli atrodas tieši pie mums, Latvijā? Šis unikālais muzejs piedāvā ne tikai aizraujošas un interaktīvas ekskursijas, bet arī iespēju jautri, atraktīvi un pozitīvi nosvinēt Jūsu svarīgos dzīves notikumus. Jums, cienījamie jaunlaulātie, tiek piedāvāts veikt saulainu, gaišu, siltu un pozitīvu pieturvietu mūsu muzejā kopā ar tuviem Jums viesiem, iemūžināt Jūsu Lielās dienas burvīgumu bildēs uz saulaino eksponātu fona un dzirdēt stāstījumu par senlatviešu kāzu tradīcijām.

Muzeja galvenā tradīcija ir dāvāt apmeklētājiem saules siltumu un gaišumu, tāpēc, katram viesim ir iespēja apgleznot nelielu ģipša saulīti ar akrila krāsām, un, līdzi paņemot savu apgleznoto sauli par piemiņu no muzeja, Jūs paņemat daļu no saules siltuma. Savukārt jaunlaulātajiem ir iespēja apgleznot savu jaundibinātās ģimenes lielo sauli un, sekojot senlatviešu tradīcijai, siet mīlestības mezglā laimi, labklājību un mīlestību.

Būsim patiesi pagodināti un priecīgi Jūs redzēt Saules muzejā par godu Jūsu īpašajai svētku dienai, dāvājot gaišu un pozitīvu atmosfēru, kā arī visus sasildot ar karstu zāļu tēju.

Atnāciet uz Saules muzeju, lai atrastu savu sauli! Ave Sol!

Saules muzejs piedāvā:

  • Ekskursiju muzejā, gida pavadībā (stāstījums ir par sauli, kā arī par senlatviešu kāzu tradīcijām);
  • Jaunajam pārim - kopīgi izkrāsot savu ģimenes sauli, (viesi krāso katrs savu mazo saulīti, kas paliek par piemiņu no kāzu pasākuma);
  • Līgavainim - sasiet mīlestības mezglu (tas ir ļoti sens latviešu mezgls, kur ar vienu sējienu sanāk 2 mezgli);
  • Kā arī visus mūsu viesus cienājam ar garšīgu un karstu zāļu tēju.
Lai mēs varētu nodrošināt visu nepieciešamo Jūsu svinībām, aicinām iepriekš sazināties ar mums pa telefonu +371 67225587, vai rakstīt uz e-pastu : info@saulesmuzejs.lv

Aizvediet sauli uz mājām, un uz tikšanos Saules muzejā!
Kartē