FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rīga - kāzu diena galvaspilsētā

Rātslaukums 6, Rīga, LV 1050
+371 6702****Parādīt Mājas lapa
Rātslaukums 6, Rīga, LV 1050

+371 6702****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Rīga - kāzu diena galvaspilsētā

Rīga

Brīvības piemineklis
Šeit ir lieliska vieta, kur likt visiem garāmgājējiem atskatīties un klusībā apskaust jauno pāri. Ziedu nolikšana pie brīvības pieminekļa ir patriotisma apliecinājums un katrs, kas sirdī jūtas piederīgs Latvijai, šajā dienā droši var doties turp.

Bastejkalns
No Brīvības pieminekļa tālāk ceļš ved uz Bastejkalnu. Laimes tiltus drīkst šķērsot arī kājām, tātad, pirmais, pats mazākais tiltiņš mums jau ir! Priekšā nākamais - lielāks. Tas ir vecākais un oriģinālākais tilts Rīgā, 1892. gadā ķieģeļu loka veidā būvētais tilts pār pilsētas kanālu. Varat uzkāpt Bastejkalna virsotnē vai pastaigāties gar kanālmalu K.Valdemāra ielas virzienā. Tālāk varat doties uz Esplanādi, kur atrodas dzejnieka Jāņa Raiņa piemineklis.

Vecrīga
Skaisti mirkļi var tikt iemūžināti Doma laukumā. Ceļojumu par Vecrīgu var sākt no Rātslaukuma, apmeklējot Melngaiļa namu un Rolanda statuju, kas pēdējā laikā ir kļuvusi par īpaši iemīļotu vietu jaunlaulāto vidū.

A-B dambis un Krastmala
Dodoties prom no Vecrīgas, Daugavu var šķērsot pa Akmens tiltu No tā nobraucot, var griezties pa labi - uz viesnīcas Radisson SAS Daugava pusi, jeb pa kreisi - uz Mūkusalas ielu. Latvijas likteņupei – Daugavai varat nodot savus solījumus un mīlestības apliecinājumus, lai tā tos aiznes plašajā jūrā un visai pasaulei pastāsta par jūsu nebeidzamo mīlestību.

Arkādijas parks un Māras dīķis
Pārdaugavā, netālu no Māras dīķa atrodas skaistākais un raksturīgākais Rīgas ainavu parks - Arkādijas parks. Vairāklīmeņu reljefs dod iespējas ainavu dažādošanai un skatupunktu veidošanai. Arkādijas parku droši varētu pārdēvēt par Kāzu parku. Parks ir plašs un pietiks vietas visiem, gan kāzu viesiem, gan vairākiem jaunajiem pāriem, kas kāzu sezonā tur ir diezgan bieža parādība. Aizkustinoši ir brīži, kad pie jaunā pāra piepeld gulbju pāris, kas klusi sarunājas un sveic jaunlaulātos. Arkādijas parkā ir četri trīsdesmitajos gados būvēti tiltiņi, uz viena no tiem var uzkarināt savu atslēdziņu.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha