FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Alūksnes Jaunā pils

Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
+371 64381321
+371 25665538
muzejs.info@aluksne.lv

Savā kāzu dienā viesojies īstā pilī, satiec muižas ļaudis un uzspēlē stilizētu kroketu!

Alūksnes majestātiskums, dabas veldze un krāšņums iedvesmo skaistiem dzīves mirkļiem. Jaunajam pārim un kāzu viesiem ir iespēja ciemoties barona fon Fītinghofa dzimtas pilī Alūksnes ezera krastā. Pils saimnieki – baronu Fītinghofu pāris un muižas ļaudis ir ļoti viesmīlīgi un ar lielu prieku vienmēr uzņem viesus, bet jo īpaši viesus, kuri savas dzīves skaistāko notikumu piedzīvojumam izvēlas Alūksnes Jauno pili.

Baronu fon Fītinghofu viena no mīļākajām un aizraujošākajām spēlēm bija krokets. Mēs aicinām jauno pāri uzspēlēt stilizētu kroketa spēli un, aktīvi darbojoties kāzu viesiem, iepazīt baronu vaļaspriekus un dzīves stilu.

Ja jaunajam pārim ir vēlme pabūt mirkli divatā, piedāvājam Alūksnes Jaunās pils apartamentos mūzikas pavadījumā baudīt šampanieti, rakstīt mīlestības vēstules un, ar baronu Fītinghofu zīmogu aizzīmogojot, noglabāt tās kāzu jubilejas reizei. 

Īpašās dienas skaistākos mirkļus jaunajam pārim piedāvājam iemūžināt uz pils balkona, pils interjerā, kā arī pie pils esošajām strūklakām.

Saulainā un siltā laikā ir iespēja organizēt laulību ceremoniju Alūksnes Jaunās pils dārzā vai Muižas parkā pie Aleksandra paviljona, Pomonas tempļa vai narcišu pļavā pie Putnu paviljona, kā arī ar velorikšu doties romantiskā svētku izbraucienā. 

Izvēlieties īpašai dienai īpašu vietu!

Kartē