FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Alūksnes Jaunā pils

Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301

+371 64381321

+371 25665538

Pakalpojuma apraksts: Alūksnes Jaunā pils

Savā kāzu dienā viesojies īstā pilī, satiec muižas ļaudis un uzspēlē stilizētu kroketu!

Alūksnes majestātiskums, dabas veldze un krāšņums iedvesmo skaistiem dzīves mirkļiem. Jaunajam pārim un kāzu viesiem ir iespēja ciemoties barona fon Fītinghofa dzimtas pilī Alūksnes ezera krastā. Pils saimnieki – baronu Fītinghofu pāris un muižas ļaudis ir ļoti viesmīlīgi un ar lielu prieku vienmēr uzņem viesus, bet jo īpaši viesus, kuri savas dzīves skaistāko notikumu piedzīvojumam izvēlas Alūksnes Jauno pili.

Baronu fon Fītinghofu viena no mīļākajām un aizraujošākajām spēlēm bija krokets. Mēs aicinām jauno pāri uzspēlēt stilizētu kroketa spēli un, aktīvi darbojoties kāzu viesiem, iepazīt baronu vaļaspriekus un dzīves stilu.

Ja jaunajam pārim ir vēlme pabūt mirkli divatā, piedāvājam Alūksnes Jaunās pils apartamentos mūzikas pavadījumā baudīt šampanieti, rakstīt mīlestības vēstules un, ar baronu Fītinghofu zīmogu aizzīmogojot, noglabāt tās kāzu jubilejas reizei. 

Īpašās dienas skaistākos mirkļus jaunajam pārim piedāvājam iemūžināt uz pils balkona, pils interjerā, kā arī pie pils esošajām strūklakām.

Saulainā un siltā laikā ir iespēja organizēt laulību ceremoniju Alūksnes Jaunās pils dārzā vai Muižas parkā pie Aleksandra paviljona, Pomonas tempļa vai narcišu pļavā pie Putnu paviljona, kā arī ar velorikšu doties romantiskā svētku izbraucienā. 

Izvēlieties īpašai dienai īpašu vietu!

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha
Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301

+371 64381321
+371 25665538
Kāzu izstāde RIGA WEDDING EXPO 2020
Nītaures dzirnavas
Baltic Beach Hotel & SPA
Kāzu žurnāls PRECOS Nr.17 - RUDENS / ZIEMA 2020
Precos Instagram