FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Morbergu vasarnīca

vieta fotosesijai Jūrmalā
Dzintaru prospekts 52/54, Dzintari, Jūrmala, LV-2015
+371 6721****Parādīt
Dzintaru prospekts 52/54, Dzintari, Jūrmala, LV-2015

+371 6721****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Morbergu vasarnīca

Morbergu vasarnīca

Kristapa un Augustes Morbergu vasarnīcas ēku un botāniskā dārza ansamblis ir valsts nozīmes kultūras piemineklis. Celts aptuveni 1883. - 1885. gadā, paplašināts un pilnveidots līdz 1914. gadam. To savai ģimenei cēlis latviešu būvuzņēmējs, mecenāts Kristaps Morbergs un novēlējis Latvijas Universitātei.

Vasarnīcas ēka ir neogotiskās koka arhitektūras piemineklis, kas 19. gs. beigās ieguvis dzelzs lokšņu apdari. 2007. - 2008. gadā veikti vasarnīcas restaurācijas darbi. Ansambļa ēku un interjeru restaurācijas laikā atjaunoti un saglabāti visi vēsturiskie interjeri, kā arī iespēju robežās atjaunots dārza plānojums un stādījumi. Galvenās vērtības ir griestu gleznojumi, polihromas neorenesanses krāsnis un kamīni, parketi, vitrāžas, oriģinālas durvis, logi, dēļu grīdas un virkne sīkdaļu.

Jaunajam pārim kopā ar vedējiem būtu iespēja vienā no savdabīgākajiem un vecākajiem īpašumiem Jūrmalā, malkojot šampanieti, iejusties 19. gs. mijas autentiskā interjera noskaņās, tās iemūžinot un papildinot savu kāzu fotogaleriju ar interesantām un iedvesmu radošām fotogrāfijām.

© Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha