FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Gārsenes pils

lieliska kāzu pieturvieta vai vieta svinībām
„Labieši”, Gārsene, Gārsenes pagasts, Aknīstes novads, LV - 5218
+371 2636****Parādīt Mājas lapa / Facebook
„Labieši”, Gārsene, Gārsenes pagasts, Aknīstes novads, LV - 5218

+371 2636****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Gārsenes pils

Gārsenes pils ir lieliska vieta, kur svinēt kāzas – ārpus pilsētas burzmas, klusumā, mierā pie dabas. Turklāt – cenas pie mums aizvien ļoti demokrātiskas.

Pils lielā zāle (115 m²) ir piemērota kāzu svinībām, bet pils saulainā veranda (40 m²) ir fantastiska vieta citiem kāzu rituāliem – aktīvam fotostūrītim, pusnakts mičošanai vai otrās dienas brokastīm.

Gārsenes pilī lieliski iespējams apvienot arī kāzu svinības ar viesu nakšņošanu – pils otrajā stāvā hosteļveidīgās istabiņās iespējams izguldīt 45 cilvēkus (vienvietīgās gultās) un 37 cilvēkus uz matračiem.

Pils apkārtne un parks ir piemērots aktīvai kāzu svinēšanai – aiz pils iespējams izmantot brīvdabas skatuvi, piknika vietu, vienkāršotu sporta laukumu, ja padomā jestras un azartiskas kāzas. Svinību viesus otrajā dienā iespējams vest pastaigā pa Gārsenes dabas parku – taku, kas vijas gar gleznaino Dienvidsusējas senleju. Gārsenē atrodas arī vācu baronu fon Budberu celtā luterāņu baznīca, kurā iespējams noorganizēt arī laulību ceremonijas.

Ieskats cenās:

Pils lielās zāles noma: 120 EUR (līdz 5h), 200 EUR (līdz 8h), 250 EUR (līdz 24h).

Nakšņošana: 8 EUR personai/vienvietīgajā gultā ar gultasveļu, 4 EUR personai/uz matrača bez gultasveļas.

Precīzāku informāciju par pils telpām, piedāvājumu un cenām iespējams uzzināt, sazinoties ar Gārsenes pili.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha