FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Dundagas pils

piedāvājam interesantu programmu jaunlaulātajiem
Pils iela 14, Dundaga, Dundagas novads, LV-3270
+371 63237****Parādīt , +371 2914****Parādīt Mājas lapa
Pils iela 14, Dundaga, Dundagas novads, LV-3270

+371 63237****Parādīt

+371 2914****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Dundagas pils

Piedāvājam interesantu programmu jaunlaulātajiem.

Par lielu pārsteigumu esam dzirdējuši, ka esot tādi cilvēki, kas nekad nav redzējuši rūķus,  tad Dundagas pilī tos var ne tikai redzēt, bet arī iepazīt. Rūķu dzīve maz atšķiras no parastā cilvēka dzīves, arī viņi iepazīstas, iemīlas, apprecas, dzimst bērni… Tikai tas notiek citādāk. Kā? To piedāvājam teatralizētā uzvedumā par rūķu kāzām, kur būs iespēja ne tikai nodejot pirmo valsi, bet arī iemalkot glāzi šampanieti. Starp citu, vai esat ko dzirdējuši par Zaļo Jumpravu?  

Dundagas pils

Dundagas (Dondangen) pils ir viena no vecākajām un lielākā Ziemeļkurzemē. Celtniecība datējama ar 13.gs. trešo ceturksni. Ilgajā pastāvēšanas laikā piedzīvojusi karus, īpašnieku maiņas, vairākkārt pārbūvēta un divas reizes nodegusi, tomēr atjaunota un paplašināta. Pēdējie privātīpašnieki bija Ostenzakenu dzimta. Ar pili saistās teika par Zaļo jumpravu. Mūsdienās — svētku, kāzu svinību, ekskursiju, degustāciju, ērtu naktsmītņu, semināru, konferenču un vēl neizmantotu iespēju un atklājumu vieta.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha