FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kuldīga

Baznīcas iela 5, Kuldīga, LV-3301
+371 6332****Parādīt , +371 2933****Parādīt Mājas lapa
Baznīcas iela 5, Kuldīga, LV-3301

+371 6332****Parādīt

+371 2933****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Kuldīga

Tilts pāri Ventai Kuldīgā

Senais ķieģeļu tilts pār Ventu - celts 1874.gadā, viens no garākajiem ķieģeļu tiltiem Eiropā - 164 metri. Būvēts pēc 19. gadsimta ceļu standartiem - 500 pēdas garš un 26 pēdas plats, lai pa to varētu virzīties divas viena otrai pretī braucošas karietes. Tilts bieži izmantots kinofilmu uzņemšanai, piemēram, kinolentē "Emīla nedarbi".

Ventas rumba

Latvijas izcilākais ūdenskritums

Ventas Rumba savā ziņā ir skaistās Kuldīgas pilsētas otrais centrs - pilsētas gājēju iela un rātslaukums pēdējos gados paliek aizvien rosīgāki un lietišķāki, taču Ventas Rumba un ķieģeļu tilts joprojām rada idilliskas, rāmas mazpilsētiņas iespaidu.
Ventas rumbai nepiemīt pasaules lielo ūdenskritumu aizraujošais, mežonīgais skaistums. No tilta skatoties tā pat izskatās pēc nelielas krācītes. Ūdenskrituma patieso skaistumu var novērtēt, veltot tam vismaz desmit - piecpadsmit minūtes un noejot pie tā vienā vai otrā krastā.

Kuldīgas pils parks

Parks pie Kuldīgas Novada muzeja - Te reiz atradās pirmā vācu krustnešu mūra pils (celta 1242. gadā), no kuras saglabājušies daži mūra fragmenti un pils pagraba velve. Vēlāk te atradās hercoga pils (sagrauta 1701. gadā). Pašreiz pilsētas skulptūru parks, kurā izvietotas tēlnieces Līvijas Rezevskas skulptūras.

Vēsturiskais centrs ap Alekšupīti

Kuldīgas viduslaiku vēsturiskais centrs ap Alekšupīti - unikāls, vienīgais Baltijā saglabājies tāda veida 17.-18. gadsimta mazpilsētas ēku apbūves ansamblis ap Alekšupīti. Upīte tek tieši gar daudzu ēku sienām, un tāpēc Kuldīgu dēvē par Latvijas Venēciju. Sākotnēji Tagadējā vecpilsētas centra ēkas būvētas kā Kuldīgas pils priekšpilsēta. Kopā Kuldīgā pāri Alekšupītei ir uzbūvēti deviņi tiltiņi.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha