FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bauskas pils

Pilskalns, Bauska, LV-3901
+371 6392****Parādīt , +371 2001****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Pilskalns, Bauska, LV-3901

+371 6392****Parādīt

+371 2001****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Bauskas pils

Piedāvājam tematiskas kāzu dienas ekskursijas – „Vizīte pie hercogienes Annas" un „Romantisks laiks Bauskas pils tornī", kur pils saimniece stāsta par saderināšanās un laulību ceremonijām Liovonijas ordeņa laikā, ģimenes simbolu, svinību norisi Kurzemes hercogistē un hercogu dzimtu. Ekskursijas laikā jaunlaulātie veic uzdevumus, kas saistīti ar ekskursijas tematiem.

Bauskas pils

Bauskas pils pirmo reizi rakstos minēta 1443. gadā, kad Livonijas ordenis cēla cietoksni pie Mūsas un Mēmeles upju satekas. 16. gs. beigās cietokšņa priekšpili pārbūvēja par nocietinātu rezidenci pirmajam Kurzemes hercogam Gothardam Ketleram. 17.–18. gs. ap pili izveidoja nocietinājumus. 1706. gadā, Ziemeļu kara laikā, krievu karaspēks pili daļēji uzspridzināja.

1973. gadā tika uzsākta pils rezidences daļas atjaunošana. Apmeklētāji var apskatīt nocietinājumu vaļņus ap pili, Livonijas ordeņa pilsdrupas ar skatu laukumu centrālajā tornī, kā arī Bauskas pils muzeja ekspozīcijas un izstādes. 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha