FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Varakļānu pils

izklaidējoša programma jaunlaulātajiem Ceļš uz titulu
Pils ielā 29, Varakļāni, Varakļānu novads, LV-4838

+371 64866162

+371 29359242

Pakalpojuma apraksts: Varakļānu pils

Izglītojoši – izklaidējoša programma jaunlaulātajiem Ceļš uz titulu.

Ar savu senatnīgo auru, daudzām teikām un nostāstiem bagātā Varakļānu pils aicina savus apmeklētājus izstaigāt tās nezināmos labirintus, kuros ir iekārtots un darbojas Varakļānu novada muzejs. Varbūt kādam izdosies saklausīt kā vienā no pils sienām iemūrētais Dzīvais zobens griežas ap savu asi asins pildītā mucā, vai arī Lielā zābaka mistiskos soļus pils vecajās kāpnēs. Papildu tam pastaigas romantiskā stila ainavu parkā, kur sūnām apaudzis Kažavas upītes krastā guļ teiksmainais Mīlestības akmens, kur jaunlaulātie noliek ziedus un gaida jaunus mīlas apliecinājumus, un iespējams, ka pa kādu parka taciņu joprojām klīst skaistās grāfa meitas Jadvigas nenorimušais gars, meklējot savu mīļoto, kā arī augām dienām pa Velna tiltiņu pastaigājas švītīgs kungs un krēslai iestājoties sēž zem tā uz akmens gaidot trīspadsmito pāri.

Galma dāmu pavadījumā jaunajam pārim tiek piedāvāts izstaigāt nelielu dzīves ceļu pa vecās pils istabām. Ar noslēdzošu ceremoniju un ar senās polonēzes deju soļiem jaunie tiek kronēti par grāfu un grāfieni.

Šajā pastaigā tiek aicināti piedalīties arī pārējie kāzu viesi.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha
Pils ielā 29, Varakļāni, Varakļānu novads, LV-4838

+371 64866162
+371 29359242
Kāzu izstāde RIGA WEDDING EXPO 2020
Nītaures dzirnavas
Baltic Beach Hotel & SPA
Kāzu žurnāls PRECOS Nr.17 - RUDENS / ZIEMA 2020
Precos Instagram