FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rūdolfa Blaumaņa muzejs

muzejs Braki
"Braki", Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840
+371 6487****Parādīt , +371 2640****Parādīt Mājas lapa
"Braki", Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840

+371 6487****Parādīt

+371 2640****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Rūdolfa Blaumaņa muzejs

Blaumaņa “Braki”

Rūdolfa Blaumaņa memoriālmuzejā „Braki", kas atrodas netālu no Ērgļiem, ir īpaša programma kāzinieku sagaidīšanai "Joku mielasts". Kāpēc "Joku mielasts", to kāzinieki uzzin tikai tad, kad ir ieradušies muzejā. Jauno pāri un tā viesus jau pie vārtiem sagaida Rūdolfa Blaumaņa radīto darbu tēli: Antonija, Pindaks un Tomuļmāte. Tad jaunos gan aplīgo, apdzied, gan ved saimes istabā. Jaunais pāris kļūst par Pičuku un Auci, un jaunie tiek izvadāti pa „Silmaču" takām kā vienu no Rūdolfa Blaumaņa pāriem. Programmai jāpiesakās vismaz nedēļu iepriekš un tad muzeja darbinieki saskaņos visas izdarības ar vedēju un jaunā pāra vēlmēm.

Pusotru stundu garajā programmā ar „Silmaču" gaisotni un lauku noskaņu kāzinieki var arī izbaudīt rupjmaizes sātu. Kad daudzi labumi ir aiz muguras, te var pakavēties tautiskā garā un noskaņā. Jaunos aizved uz klētiņu, notiek arī darbošanās pirtiņā. Izstrādātajā kāzu programmā ir iekļauta arī mūzika un danči. Spēlē akordeonu un izdzied Blaumaņa dziesmas, pagalmā kāzinieki izloka kājas.

Muzejs kāziniekus labprātāk uzņem vasaras sezonā, jo tad atrakcijās var piedalīties neierobežots skaits kāzu viesu. Ziemā, telpu trūkuma dēļ, muzejs spēj uzņemt aptuveni 50 cilvēku.

Viesnīca „Ērgļi” sadarbībā ar R. Blaumaņa muzeju „Braki” piedāvā jaunlaulāto programmu

Jauka kāzu ekskursija līgavai un līgavainim un viesu pulkam Braku sētā, kur jaunā sieva un vīrs tiek ievesti Silmaču gaisotnē, paši pārtopot par Auci un Pičuku - laimīgāko rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa pāri. Te jaunie saņem Braku māju svētību, veic dažādus uzdevumus, apgūst ģimenes gudrības Tomuļmātes, Antonijas un Pindaka vadībā.

Nāk rudentiņis,
Būs barga ziema.
Grib mūsu bāleliņš
Līgavu ņemti.

Esiet laipni gaidīti viesnīcā „Ērgļi” uz svinību un naktsmītņu vietu! Īpaši atlaižu piedāvājumi kāzu aģentūrām un organizatoriem (laipni aicinām uz sadarbību)!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha