FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Daugavas muzejs

muzejs atrodas ieskautajā Doles salā
Daugavas muzejs, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2121
+371 6721****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Facebook / Instagram
Daugavas muzejs, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV-2121

+371 6721****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Daugavas muzejs

Daugavas muzejs aicina kāzu dienā jaunlaulātos un kāzu viesus!

Muzejs atrodas Daugavas ieskautajā Doles salā, bijušajā Doles muižas kungu mājā (1898.g.), 20 minūšu braucienā no Rīgas. Muzeja ekspozīcija iepazīstina ar Daugavu, tās krastu, ļaužu dzīvi, darbu un tradīcijām.

Blakus muzeja ēkai, Daugavas krastā, ir ainaviski skaists parks, kurā izvietota arī Daugavas lejasgala zvejnieku sēta, nēģu un lašu tači. Muzeja parks ir lieliska vieta fotosesijai kāzu dienā – Daugavas krasts un vēsturiskā vide piemērota neaizmirstamās dienas foto mirkļiem.

Kāzu dienu gaidot, aicinām pieteikt programmu jaunlaulātajiem gida pavadībā, kas kopā ar jauno pāri un viesiem izstaigās muzeju un parku. Gida stāstījums un visas aktivitātes saistītas gan ar senām kāzu paražām, ieviešot arī jaunas aktivitātes. Programma jaunlaulātajiem sākas ar muzeja ekspozīcijas apskati nepiespiestā atmosfērā un ar akustisko efektu vienā no muzeja zālēm. Pēc muzeja apskates seko dažādas aktivitātes un pārbaudījumi jaunlaulātajiem parkā un zvejnieku sētā.

Ja kāziniekus gaida tāls ceļš līdz kāzu mielastam, ir iespējams pakavēties pie galdiņa ozolu un liepu paēnā.

Tiem pāriem, kuri izlēmuši jāvārdu teikt brīvā dabā, piedāvājam arī laulību ceremonijas norises vietu muzeja teritorijā.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha