FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Turaidas muzejrezervāts

piedāvājumi kāzu dienā un kāzu jubilejās
Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150
+371 6797****Parādīt Mājas lapa
Turaidas iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150

+371 6797****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Turaidas muzejrezervāts

Programma jaunlaulātajiem „Septiņu lakatu noslēpums”

Turaidas muzejrezervāts ir vēsturiska un skaista vieta, kas glabā romantisko leģendu par Turaidas Rozi un neskaitāmiem citiem notikumiem gadsimtu garumā. Turaida ir vieta, kuru jau daudzu gadu garumā savā kāzu dienā apmeklē simtiem jaunlaulātie, tādējādi atgādinot sev par mūžsenām un nemainīgām vērtībām – mīlestību un uzticību.

Turaidas muzejrezervāts piedāvā programmu jaunlaulātajiem „Septiņu lakatu noslēpums”, kuras laikā jaunlaulātiem tiek piedāvāta iespēja pašiem noteikt ceļojuma maršrutu pa Turaidu, izvēloties sev trīs tīkamāko krāsu lakatus, kas katrs simbolizē vienu patīkamu un sirsnīgu brīdi kopīgu darbību veikšanā krāšņajā Turaidas dabā vai kādā no Turaidas muižas ēku ekspozīcijām. Jaunlaulātos gaida savstarpēju dāvaniņu gatavošana, maizes rituāls, lielas šūpoles, romantiski piedzīvojumi un vēl daudz kas cits stundu garā programmā Turaidā!

Programmas cena: 49.80 EUR+ ieejas biļetes kāzu viesiem (1.14 EUR).
Jaunlaulātajiem un vedējiem ieeja muzejrezervātā bez maksas. 
Programmas dalībnieku skaits: neierobežots. 

Programma “Kāzās ciemos pie Turaidas fogta”

Programmas laikā kāzu dalībnieki pārtaps par viduslaiku ļaudīm un piedalīsies svinīgā ceremonijā, kurā Turaidas fogts iecels jauno vīru bruņinieku kārtā un kāzu viesiem būs iespēja gatavot pārsteigumu jaunlaulātajiem. Turklāt programmas dalībnieki iepazīs dažus attiecīgā laikmeta sadzīves aspektus – iedzīvotāju dalījumu kārtās, fogta amata funkcijas, apgūs rakstīšanas iemaņas un viduslaiku manieres.

Programmas cena: 66.87 EUR+ ieejas biļetes kāzu viesiem ( 1.14 EUR).
Jaunlaulātajiem un vedējiem ieeja bez maksas.
Programmas dalībnieku skaits: līdz 30 personām.

Lūdzam programmu pieteikt vismaz trīs dienas iepriekš, zvanot pa tālr. 67971402 un mob. tālr. 26572142 vai sūtot e-pastu: turaida.muzejs@apollo.lv.

Papildu pakalpojumi: Turaidas muižas smēdē jaunais pāris var izkalt laimes pakaviņu vai teritorijā iestādīt kopīgi savu ģimenes kociņu.

Laipni gaidīti senajā mīlestības zemē Turaidā! 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha