FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Liepāja

Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401
+371 6348****Parādīt , +371 2940****Parādīt Mājas lapa
Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401

+371 6348****Parādīt

+371 2940****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Liepāja

Rožu laukums

Liepājas pilsētas sirds - Rožu laukums. Kopš 18. gs. šeit atradās Jaunais tirgus. Pēc tirgus pārcelšanas 1910. gadā pilsētas vara nolēma veidot apstādījumus. Laikā no 1911. līdz 1913. g. izveidoja atklātu dārzu ar rozēm, iestādot ap 500 rožu stādu. Laukums rekonstruēts 2000. gadā, uz rožu dobes apmales izvietotas Liepājas sadraudzības pilsētu piemiņas zīmes. Rožu laukums ir populāra Liepājas jauniešu pulcēšanās vieta, par to sacerēta populārā Līvu dziesma “Rožu laukums”.
Adrese: Vecliepāja, Liepāja

Ziemeļu mols

Mols tālu stiepjas jūrā, tā kopgarums ir gandrīz divi kilometri. Laba vieta skaistām kāzu fotogrāfijām. Asvaltētais mola segums ļauj bez raizēm pa to brīvi pārvietoties.
Adrese: Karosta, Liepāja

Piejūras parks

Lielākais Piejūras parks Latvijā. Piejūras parks ir lieliska pastaigu vieta ar dažādiem apstādījumiem. Īpaši krāšņi šeit ir vasarā, kad parku rotā dažnedažādu krāsu un veidu puķes. Izejot cauri parka centrālajai daļai nonāksiet pašā jūras krastā, kur jūs priecēs liedags, kurā ir pašas baltākās un smalkākās smiltis Latvijā. Šeit ir tā vieta, kur piedzimst vējš, kādēļ gan lai šeit nevarētu piedzimt mīlestība? Šī ir vieta, kur vajadzētu atnākt savā kāzu dienā!

Enkurs

Braucot iekšā Liepājā no Rīgas puses labajā ceļa pusē jau izsenis ir uzstādīts viens no pilsētas simboliem – enkurs. Kādēļ gan savā kāzu dienā fotogrāfijās neparādīt savu piederību šai pilsētai, vai vienkārši interesanti iemūžināt dzīves skaistākos mirkļus.

Promenāde

Šī kādreiz bija slēgta zona. Tagad te ir izveidota jauka pastaigu vieta. Gājēju celiņa - laipas - virsotnē paveras skats uz ostas piestātnēm ar kuģīšiem, jahtām un strūklaku, kura atgādina jūras vilni, kas no krasta veļas Tirdzniecības kanālā. Naktī izgaismota krāsainās gaismās tā izskatās īpaši. Laiku Promenādē skaita dzintara pulkstenis.
Adrese: Vecliepāja, Liepāja

Svētās Trīsvienības katedrāles tornis

Jaunlaulātie var uzkāpt katedrāles tornī, no kura paveras brīnišķīga Liepājas panorāma. Tiesa gan, šis būs milzu pārbaudījums, jo trepes ir stāvas un šauras.

Titulfoto: Dmitrijs Mokejevs

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha