FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunmoku pils

Jaunmoku pils

kāzu ekskursijas
Rīgas-Ventspils šoseja 75. km, Jaunmokas, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139
+371 63107125
+371 26187442
info@jaunmokupils.lv

Zīmes centrs

Zīmes Centrā jums ir iespēja vēl neredzētā veidā, atbilstošā 21. gadsimta manierē, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, izmēģināt, kā veidojas zīmes, ar kurām cilvēki bieži vien identificē sevi, savu ģimeni vai tautu, lieto par firmu logo, iegravē gredzenos, ieauž karogā, utt. Tās ir zīmes, ko pazinuši un pratuši izmantot mūsu senči vairāk nekā pirms 4500 gadiem!

Zīmes tiek radītas, izmantojot aukuru, un ar tās palīdzību katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes – labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Paliekošai atmiņai no šī ceļojuma jums tiks izsniegta zīmes izdruka ar jūsu personīgo zīmi.

Īpašs piedāvājums jaunlaulātajiem

Zīmes jostas rituāls – lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu zīmi garāka. Ar laiku, ievijot musturā arī jūsu bērnu zīmes, taptu savdabīgs jūsu dzimtas koks, kura neparastās saknes jūs vizuāli būsiet dēstījuši savā kāzu dienā.

Kāzu ekskursija

Kāzas neapšaubāmi ir viens no skaistākajiem notikumiem divu cilvēku dzīvē. Jaunais pāris, vedēji, tuvinieki vēlas, lai šī diena izvēršas interesanta, skaista, neaizmirstama. Kāzu ekskursiju laikā jūs varēsiet izkalt savu laimes monētiņu, iezvanīt pils zvanu, dejot pirmo valsi pils baltajā zālē, un izbaudīt vēl citus piedzīvojumus.

Kartē