FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sabiles Vīna kalns

ceremonija, pikniks, vīna degustācija
Sabiles TIC: Pilskalna iela 6, Sabile, Talsu novads, LV-3294
+371 6325****Parādīt Mājas lapa Mājas lapa / Facebook
Sabiles TIC: Pilskalna iela 6, Sabile, Talsu novads, LV-3294

+371 6325****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Sabiles Vīna kalns

Sabiles Vīna kalna piedāvājums

Vīna kalns savu popularitāti iemantojis gan ar Ginesa rekordu grāmatu, jo tas ticis reģistrēts kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, kurā brīvā dabā aug vīnogas, gan arī ar daudzajām vīnogu šķirnēm un skaistajiem skatiem, kuri paveras no kalna virsotnes.

Sabiles Vīna kalnā varat rīkot laulību ceremoniju. Ja ir labi laika apstākļi, tā ir garantija burvīgiem skatiem un fotogrāfijās iemūžinātiem neatkārtojamiem mirkļiem.
Vīna kalnā varat iestādīt savu vīnogulāju, kuru pēc tam ar īpašu ieejas karti bez maksas varat apmeklēt jebkurā laikā, kad Vīna kalns ir atvērts.

Šeit ir iespēja fotografēties gan pie vīnogulājiem, gan ar burvīgu Sabiles skatu fonā.

Vīna kalnā varat rīkot kāzu pikniku nelielajā nojumē, kura atrodas Vīna kalna galā. Tā vairāk paredzēta mazām kompānijām, bet būs noderīga arī tad, ja uz Vīna kalnu nolemsiet aicināt līdzi arī savus kāzu viesus.

Pāri bieži interesējas par Sabiles vīna degustācijas iespējām Vīna kalnā. Sabiles vīnu var degustēt tikai Sabiles Vīna svētkos, bet vīna un sidra degustācijām var izmantot apkārtējo vīndaru un sidru darinātāju piedāvājumus, par kuriem varat jautāt Sabiles Tūrisma informācijas centrā.

Izmaksas: 

  • Ja izvēlēsieties Vīna kalnā stādīt vīnogulāju, tad maksa ir 20,00 EUR. Šajā gadījumā cenā ietilpst gan laulību ceremonijas vietas izmantošana, gan pikniks nojumē, gan arī fotografēšanās.
  • Ja Vīna kalnā nestādāt vīnogulāju, tad maksa par Vīna kalna izmantošanu ir Vīna kalna ieejas maksa:
     
  • laikā no 20.augusta līdz 30.septembirm – pieaugušajiem 1,50 EUR, bērniem un pensionāriem 0,70 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas: 
  • laikā no 1.oktobra līdz 19.augustam – pieaugušajiem 0,70 EUR, bērniem un pensionāriem 0,40 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas.
     

Kontaktinformācija: Sabiles Tūrisma informācijas centrs
e-pasts: tic_sabile@inbox.lv
tālrunis 27841827 vai 63252344

Raksts: Sabiles Vīna kalnā augustā notikušas pirmās laulību ceremonijas 
Kāzu foto stāsts: Terēze un Reinis

Jautā e-pastā!

captcha