FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Teltis.LV

inventāra noma Jūsu pasākumam visā Latvijā!
„Matildes”, Alstu iela, Spilve, Babītes pagasts, LV-2101
+371 2611****Parādīt Mājas lapa / Facebook
„Matildes”, Alstu iela, Spilve, Babītes pagasts, LV-2101

+371 2611****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Teltis.LV

Ziedošanas pļavas, māju pagalmi, meža ieloks, jūras krasts... lai arī kādu vietu Jūs izvēlētos savas dzīves lielāko svētku svinībām, mēs palīdzēsim to iekārtot Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām atbilstoši.

Un ja jau ir izvēlēta pati daba par svinību norises vietu ... tad kāpēc neļaut tai būt vairāk klātesošai, izvēloties mūsu caurspīdīgās teltis 200m2 platībā.

Mūsu uzņēmums jau 10 gadus piedāvā inventāra nomu saviem klientiem visā Latvijā. Mēs neesam mākslinieki, kas varēs izkrāsot Jūsu svinības Jūsu krāsās, taču mēs veiksim visu melno darbu Jūsu pasākuma veiksmīgai norisei – parūpēsimies par Jumtu virsa galvas, ieklāsim grīdu, noorganizēsim galdus un krēslus, kur viesiem apsēsties, parūpēsimies par siltumu, nodrošinot sildītājus. Piedāvājam arī galdautu, salvešu, galda svārku, krēslu pārvalku un telts drapēriju nomu. Mēs izdarīsim visu, lai Jūs un Jūsu skaistuma burvji varētu izdekorēt Jūsu svinību vietu bez aizķeršanās un laikā.

Teltis.LV piedāvā telšu, grīdas, galdu, krēslu, un cita inventāra nomu Jūsu pasākumam. Sīkāka informācija par cenām, pozīcijām ar visām bildēm un aprakstiem aplūkojama mūsu mājas lapā.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha