FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jānis Ratnieks

kāzu fotogrāfs
Rīga, visa pasaule
+371 2652****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, visa pasaule

+371 2652****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Jānis Ratnieks

Mani sauc Jānis Ratnieks un es fotogrāfēju kāzas. Es daru to, kas man patīk un daži pat saka, ka man sanāk.

Es kāzās piedalos. Pie altāra, vai zem ozola stāvēsim mēs četratā – Jūs – pāris, mācītājs un es. Tas ko es dodu ir skatītāja klātbūtnes sajūta skatoties kāzu fotogrāfijas. Tāpēc es būšu klāt visur – gan rīta trakumā, kad meitenes satrauktas krāsojas, gan vakarā, kad balle ritēs pilnā sparā. Man ir svarīgi to visu piedzīvot un saņemtās emocijas ielikt atpakaļ fotogrāfijās.

Esmu fotogrāfējis vairāk nekā 600 kāzas 35 valstīs – gan Latvijā, gan citur Eiropā, Āzijā, Austrālijā, Āfrikā un Ziemeļamerikā. Fotogrāfējot kāzas Pasaulē gūtā pieredze un iepazītie cilvēki liek citādi skatīties uz kāzām Latvijā. Es vairāk kā jebkad novērtēju vietējo kultūru dabas un vides skaistumu un pieejamību. Vietas, kas kādreiz šķita ierastas tagad ir skaistas – Vecrīga, Cēsis, Kuldīga, Kandava, Ludza, Talsi, Liepāja – tās visas ir skaistas pilsētas, kur fotogrāfēt kāzas. Vietējie lauki, meži, jūra – tas viss šeit ir pieejams un daudz kā no tā citur nav.

Mani aizrauj dažādība. Un dažādība man ir tepat blakus. Es vēlos Latvijā nofotgrāfēt 5-8 kāzas gadā. Tepat. Rīgā vai jebkurā vietā Latvijā. Esiet pāris vai kāzu plānotājs – liec priekšā datumu un pastāsti par sevi, saviem svētkiem, kādus esi tos iztēlojies. Uzraksti man vēstuli vai piezvani man. Šobrīd rezervēju kāzas 2023. un 2024. gadam.

Runā, ka ar mani nav garlaicīgi.

Jautā e-pastā!

captcha