FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Zigmārs Bērziņš

kāzu fotogrāfs
Visa Latvija
+371 28016015 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 28016015

Pakalpojuma apraksts

Zigmārs Bērziņš

Dzīve ir kā piedzīvojums, pilna ar emocijām, satikšanām un notikumiem. Tāpēc es mīlu doties ceļojumos un pārgājienos dabā, iemūžinot skaistas dabas fotogrāfijas, iemūžinot cilvēkus, portretus, kāzas. Ļoti mīlu dabu, jo dabā visas krāsas un to salikumi ir perfekti un saskaņoti, tāpēc arī manās bildēs var manīt dabas nospiedumu – mazliet zaļgani, mazliet bordo tonīši, kas piedod bildēm tādu patīkamu un romantisku filmiņu toni. Tā kā dabā nekas nav pārspīlēts, tad arī es ar šo toni cenšos tikai tā mazliet, piedot garšu, piedot odziņu.

Esmu priecīgs būt starp smaidīgiem un laimīgiem cilvēkiem, tāpēc labprāt iemūžinu kāzas un jaunā pāra laimīgo dienu. Ir interesanti uzzināt, cik mēs katrs tomēr esam atšķirīgi, bet tomēr satiekamies, pievelkamies, iemīlamies, kopā veidojot kopdzīvi un laimi visas dzīves garumā.

Es vēlos jaunā pāra unikalitāti, kad no diviem kļūst viens, kad veidojas ģimene attēlot bildēs. Es vēlos, lai visi kāzu dienā piedzīvotie notikumi jaunajam pārim būtu līdzās vienmēr. Lai atverot bilžu albumu varētu izdzīvot šo brīnišķīgo dienu vēlreiz un vēlreiz.

Tā ir mīlestība, kas virza mani uz priekšu, mīlestība pret fotogrāfiju, divu cilvēku mīlestība, kas stāv kameras priekšā, mīlestība pret mazām lietām. Tā ir mīlestība pret sauli, mākoņiem, skaisto dabu, zaļo krāsu dabā, vai balto ziemā.

Patiešām, es vienmēr esmu gatavs fotografēt iemīlējušos ļaudis jebkur, tāpēc sakiet, “hei”, un pieskaitiet arī mani jūsu nākamajā piedzīvojumā!

Pēc dabas esmu komunikabls, pozitīvs, kāzu dienā esmu zolīdi ģērbies.

Vairāk bildes un stāsti manā Facebook lapā un mājaslapā.

Sazināties ar mani var:

  • rakstot vēstuli Facebook platformā,
  • rakstot e-pastu: zigmars@image.lv,
  • zvanot: 28016015

Jautā mums!

captcha