FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Dmitrijs Kijonoks

kāzu fotogrāfs
Rīga, visa Latvija
+371 20436661 Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 20436661

Pakalpojuma apraksts

Dmitrijs Kijonoks

Piedāvāju profesionāla kāzu fotogrāfa pakalpojumus ar ilggadēju pieredzi Jūsu kāzu un īpašu sajūtu iemūžināšanai.

Mans uzdevums ir  neiejaukties kāzu norisē un palikt nemanāmam, lai tvertu skaistākos un jutekliskākos Jūsu kāzu mirkļus. Veicot kāzu fotoreportāžas stāstu, cenšos sajust un notvert – dzīvas, patiesas emocijas, mirkļus, notikumus un izpaust tās skaistās fotogrāfijās. 

Fotogrāfiju uzņemšanai izmantoju profesionālu fototehniku un studijas apgaismojumu. Apstrādātas un retušētas fotogrāfijas tiks nosūtītas uz Jūsu e-pastu. 100 profesionāli apstrādātas labākās fotosesijas fotogrāfijas tiks izdrukātas.

Papildus ir iespējams veikt saderināšanās un pirmskāzu “Love Story” fotogrāfiju uzņemšanu un, ja ir vēlēšanās, iemūžināt brīnišķīgas jaunlaulāto fotogrāfijas pēc kāzu norises nesteidzīgā un romantiskā gaisotnē. 

Pirms iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos, svarīgākos un īpašos mirkļus, mēs apspriedīsim Jūsu vēlmes, sniegsim konsultāciju, sameklēsim un vienosimies par fotogrāfiju uzņemšanas formātu, plānu un niansēm, lai iegūtu skaistas un izteiksmīgas fotogrāfijas atbilstoši Jūsu gaumei.

Izrunāt visus Jums interesējošos jautājumus, vienoties par cenām un pieteikties fotosesijai ir iespējams zvanot pa tālruni + 371 20436661 vai rakstot e-pastu uz dmitrijs.kijonoks@inbox.lv 

Jautā mums!

captcha