FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Dmitrijs Kijonoks

Dmitrijs Kijonoks

kāzu fotogrāfs
Rīga, visa Latvija
+371 20436661
dmitrijs.kijonoks@inbox.lv

Piedāvāju profesionāla kāzu fotogrāfa pakalpojumus ar ilggadēju pieredzi Jūsu kāzu un īpašu sajūtu iemūžināšanai.

Mans uzdevums ir  neiejaukties kāzu norisē un palikt nemanāmam, lai tvertu skaistākos un jutekliskākos Jūsu kāzu mirkļus. Veicot kāzu fotoreportāžas stāstu, cenšos sajust un notvert – dzīvas, patiesas emocijas, mirkļus, notikumus un izpaust tās skaistās fotogrāfijās. 

Fotogrāfiju uzņemšanai izmantoju profesionālu fototehniku un studijas apgaismojumu. Apstrādātas un retušētas fotogrāfijas tiks nosūtītas uz Jūsu e-pastu. 100 profesionāli apstrādātas labākās fotosesijas fotogrāfijas tiks izdrukātas.

Papildus ir iespējams veikt saderināšanās un pirmskāzu “Love Story” fotogrāfiju uzņemšanu un, ja ir vēlēšanās, iemūžināt brīnišķīgas jaunlaulāto fotogrāfijas pēc kāzu norises nesteidzīgā un romantiskā gaisotnē. 

Pirms iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos, svarīgākos un īpašos mirkļus, mēs apspriedīsim Jūsu vēlmes, sniegsim konsultāciju, sameklēsim un vienosimies par fotogrāfiju uzņemšanas formātu, plānu un niansēm, lai iegūtu skaistas un izteiksmīgas fotogrāfijas atbilstoši Jūsu gaumei.

Izrunāt visus Jums interesējošos jautājumus, vienoties par cenām un pieteikties fotosesijai ir iespējams zvanot pa tālruni + 371 20436661 vai rakstot e-pastu uz dmitrijs.kijonoks@inbox.lv