FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Aleksandrs Kendenkovs

Aleksandrs Kendenkovs

kāzu fotogrāfs, StyleFoto Studija, LAK fotogrāfa amata meistars, Latvijas dizaineru savienības biedrs – foto dizaineris
Rīga, visa Latvija, Baltija, Eiropa |RU | LV | ENG | ESP
+371 22572324
stylefoto@stylefoto.lv

Mani sauc Aleksandrs Kendenkovs, esmu profesionāls fotogrāfs ar vairāku gadu pieredzi, kas uzkrāta ikdienā strādājot ar dažādiem reklāmas fotogrāfiju žanriem. Kāzu fotogrāfijas žanrā es apvienoju dokumentālo un māksliniecisko fotogrāfiju, kur galvenā loma ir atvēlēta tieši jums!

Sadarbībā ar mani, kāzu fotografēšana kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu, ko varēsiet izbaudīt atkal un atkal, aplūkojot jūsu brīnišķīgās un krāšņās fotogrāfijas! Šajā īpašajā dienā mēs ieliksim jūsu ģimenes hronikas pamatakmeni, un es to papildināšu ar savām zināšanām un pieredzi!

Fotografēšanas laikā mēs kļūstam par draudzīgu komandu, kurai ir svarīgs gan darba rezultāts, gan arī kvalitatīvi pavadīts laiks! Tāpēc es plānoju fotografēšanu jums ērtā režīmā, protams, cenšoties maksimāli apdomāt visas nianses jau iepriekš un tajā pašā laikā arī radoši improvizēt!

Kāzas ir brīnišķīgs notikums jaunā pāra dzīvē. Parasti tam ilgi gatavojas, ņemot vērā katru niansi un visu saplānojot gandrīz vai līdz pēdējai detaļai. Daudz pozitīvu emociju, jūtu, prieka asaru un pasākuma svinīguma sajūta, un, protams, tikai mazliet skumju… Tas viss noteikti paliks atmiņā uz mūžu! Mans, kā jūsu kāzu fotogrāfa, uzdevums ir radoši un krāšņi iemūžināt visizteiksmīgākos svinību mirkļus un ar savu redzējumu radīt tādus fotoattēlus, kas gadu gaitā jums liks atgriezties šajos brīnišķīgajos svētkos!