FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

URI BERNAD

URI BERNAD

kāzu fotogrāfs
Visa Latvija un Baltija
+371 20013812
+371 26124514
uri@urifoto.lv
Mans vārds ir Oriol, un es esmu kāzu fotogrāfs. Prieks iepazīties!
 
Dzīves lielāko daļu esmu pavadījis Katalonijā, taču pirms pusotra gada silto dienvidu klimatu apmainīju pret mazliet dzestrāku, tomēr tikpat brīnišķīgu Rīgas sauli.
Savā vairāk nekā 7 gadu kāzu fotogrāfa pieredzē vienmēr esmu tiecies uz jauniem izaicinājumiem – lai katra nākamā kāzu fotografēšana būtu piepildīta ar nebijuši kreatīvām bildēm un emocijām tajās. Kā kāzu fotogrāfs visvairāk izbaudu cilvēku dažādās kultūras, ko esmu pieredzējis, iemūžinot kāzas tādās valstīs kā Spānija, Itālija, Somija, Čehija un, protams, arī Latvijā.
 
Kāzas ir notikums, kas tiek plānotas ilgi un rūpīgi izvērtējot katru soli, nereti laužot šķēpus par lēmumiem. Zinot, cik tas var būt nogurdinoši, ar prieku piedāvāju parūpēties par fotogrāfiju daļu jūsu vietā! Nodrošināšu pilnu foto servisu sākot no ideālākās kāzu fotosesijas vietas piemeklēšanas (vai nu svinību vietā vai tai tuvumā) līdz atribūtikai, bilžu kompozīcijām un visam pārējam, kas nepieciešams, lai pāris nedēļas pēc kāzām jūs saņemtu brīnišķīgas un emocijām bagātas svētku bildes.
 
Latviešu valodu vēl apgūstu, bet brīvi sarunājos angļu, spāņu un katalāņu valodās.
 
Kāzu fotografēšanas komplektā ietilpst:
 
  • Saderināšanās fotosesija: pāra fotosesija 90 minūšu garumā jūsu izvēlētā vietā un apstākļos. Šī vienlaikus būs kā iepazīšanās sesija, kur satiksimies, aprunāsimies, pārrunāsim vēlmes un izmēģināsim sadarbību dzīvē!
  • Kāzu svinības: Svētku iemūžināšana no rīta līdz svinību beigām, iekļaujot kopbildes un svinību fotografēšanu no malas. Precīzu laiku atrunāsim individuāli. 
 
Lai priekpilns svētku plānošanas laiks un uz sazināšanos!
Uri foto

+371 20013812 – ENG, SPA, CAT, FRA, ITA
+371 26124514 – LAT, ENG