FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mārtiņš Plūme

kāzu fotogrāfs, LKFVA biedrs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs
+371 2679****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 2679****Parādīt

LKFVA biedrs
Pakalpojuma apraksts

Mārtiņš Plūme

Kā fotogrāfs ar sajūtu medīšanu un fiksēšanu esmu aizrāvies jau kopš 2003. gada. Uzskatu, ka fotografēšanas dziļumu un savu ceļu esmu atradis. Esmu pateicīgs šī gadsimta sākumam par to, ka pirmos gadus fotografēju ar filmiņu. Tas iemācīja man veltīt enerģiju katram kadram un nospiest slēdzi tieši tad, kad emocijas, vēstījums un asums (kvalitāte) sastopas augstākajā punktā. Uzkrāto pieredzi turpinu izmantot arī šobrīd, pievienojot citādus skatu leņķus, piedzīvojumu garšas, gaismas saspēles, vides noskaņas un cilvēciskas sajūtas. 

Profesionāls fotogrāfs ar pieredzi vairāk nekā 400 kāzās.

Piedāvāju:

  • pirmskāzu konsultāciju;
  • pirmskāzu fotosesiju;
  • kāzu fotoreportāžu;
  • kāzu fotosesiju;
  • bilžu apstrādi.


Piedāvāju arī video pakalpojumus!

Esmu fotogrāfs ar daudz idejām, radoša pieeja katram pārim, palīdzu atraisīties kameras priekšā, ieteikšu pozas lai kopā nonāktu pie lieliska gala rezultāta. 

Mani darbi ir publicēti dažādos žurnālos, kā piemēram National Geographic, FHM, Playboy, Shape, BalticOutlook, Una, Ieva, Veselība, Klubs, Čemodāns, Mans mazais un citos, kā arī pieejamas dažādas publikācijas interneta portālos Delfi, Tvnet un citos.

Vairāk foto www.pluume.lv.

Jautā e-pastā!

captcha