FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kaspars Lejnieks

kāzu fotogrāfs
Rīga, visa Latvija
+371 29394644 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, visa Latvija

+371 29394644

Pakalpojuma apraksts

Kaspars Lejnieks

Kāzu diena ir mīlestības svētki, tādēļ svarīgs ir jebkurš sīkums un nianse, lai pēc vairākiem gadiem, atverot foto albumu, varētu gremdēties skaistās atmiņās par dienu, kad divas dzīves savijās un izveidoja vienu. Pat tikai ar vienu fotogrāfiju ir iespējams atgriezt atmiņā visas sajūtas, smaržas un sapņus no mirkļa, kad tika pateikts "Jā" vārds un likt sirdij atkal pukstēt tikpat strauji kā tajā mirklī, kā arī atgriezt atmiņā smaržas un prieku, kas virmoja gaisā. Fotogrāfija ir vērta vairāk nekā tūkstoš vārdu un ietver sevī pašas skaistākas, intīmākās un personiskākās emocijas un atmiņas.

Šī ir mana filozofija un pieeja katram klientam. Svarīgākais man kā fotogrāfam ir radīt prieka sajūtu, būt neredzamam, kad tas ir nepieciešams, atraisīt cilvēkus, kas jūtas neērti vai kautrīgi kameras priekšā, palīdzēt atrast labākos kadrus un pozas, kā arī klienta vēlmēm atrast individuālu pieeju. Uzskatu, ka ikvienam ir kaut kas, kas padara viņu īpašu. Ar radošu pieeju spēju atainot modeļu sirdi un dvēseli momentā, kuru var izdzīvot un sataustīt foto veidā. Vienmēr paturu prātā cilvēka personību vai arī to, ko cilvēks vēlās atspoguļot fotogrāfijās.

Specializējos portretu, kāzu un mākslas foto stilā, kā arī esmu pabeidzis Londonas Mākslas Universitāti (University of the Arts London). Apstrādes stils ir dabīgs, nesamākslots ar filtriem, gaišs un tīrs. Visas bildes tiek apstrādātas un nodotas pilnā izmērā (lielformāta).

Ja vēlies komunikablu, atvērtu, radošu un jautru fotogrāfu – zvani un/vai raksti!

Jautā mums!

captcha