FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Artūrs Lācis

kāzu fotogrāfs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 20359228

Pakalpojuma apraksts: Artūrs Lācis

Zināt, kur slēpjas atšķirība starp labu fotogrāfu un amatieri? Tā ir ne tikai milzīgā kontrastā starp aparatūras kvalitāti un pieredzi, kas iekrājusies ilgos darba gados. Un ne pat apstrādē, kas tāpat var ļoti spēcīgi atšķirties fotogrāfiem ar dažādu stāžu.

Labs fotogrāfs – tas, pirmkārt, ir cilvēks, kas var likt cilvēkiem atslābināties un justies brīvi, atrodoties zem ciešā kameras objektīva skatiena.

Mani sauc Artūrs, un es esmu tas fotogrāfs. Pat ja jūs līdz šim nekad neesat bijuši kameras, priekšā, ar mani jums nebūs, par ko pārdzīvot – es būšu jūsu nenogurstošais palīgs un ja vajadzēs, ar prieku pateikšu priekšā vajadzīgo pozu, kurā jūs izskatīsieties vislabāk. Tāpat arī neviens no jūsu viesiem nejutīsies ar uzmanību apdalīts un obligāti kļūs par galveno zvaigzni vienā no manām bildēm. Izvēloties mani sava fotogrāfa lomā, jūs ne vienu reizi vien varēsiet piedzīvot visus šos brīnišķīgos mirkļus, priecājoties par tiem, apskatot kvalitatīvas fotogrāfijas, kas rotās jūsu fotogrāmatu.

Vairāk darbu manā mājaslapā.

Video

Kāzu fotogrāfs

Saistītie kāzu stāsti

Jautā mums!

captcha
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 20359228