FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kristaps Lapiks

kāzu fotogrāfs
Rīga, visa Latvija

+371 26143552

LKFA biedrs

Pakalpojuma apraksts: Kristaps Lapiks

Es ticu, ka katram no mums dzīvē ir kāds aicinājums, kas sķietami, ir kaut kas, ko nemitīgi būtu jāmeklē līdz atrodam, bet patiesībā – tas ir kaut kas, ko paši izveidojam un tikai ar laiku attīstām. Kā vērtību kopums, kas visam dod nozīmi, un mūsu dzīvi padara.. par laimīgu dzīvi. Esmu vairāk nekā pateicīgs, ka šīs vērtības atklāju brīdī, kad kļuvu par fotogrāfu un saskatīju to, kas nereti pazūd mūsu ikdienas steigā. Tā ir spēja skatīties uz pasauli caur jaunām emocijām, izprast stāsta un mīlestības patieso nozīmi ikkatrā kāzu dienā.

Šobrīd savā ikdienas gaitā, kā kāzu fotogrāfs, esmu atrodams dzīves nozīmīgākajos un skaistākajos mirkļos, tverot un iemūžinot to esenci, un, baudot iespēju, katru dienu pavadīt jaunā pieredzē, vidē, emocijās un enerģētikā. Tā ir patiesa ticība, ka daru ko labu un vērtīgu, pozitīvi ietekmējot citus. Tieši tāpēc savu kaislību, kā fotogrāfs, esmu atradis, iemūžinot kāzas, fotosesijas un citus nozīmīgākos dzīves mirkļus.

Plašāka informācija, kāzu fotogrāfijas un kāzu stāsti ir atrodami manā mājaslapā.

Saistītie kāzu stāsti

Jautā mums!

captcha
Rīga, visa Latvija

+371 26143552