FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

BalticWedding

BalticWedding

kāzu filmas un foto
Rīga, visa Latvija
+371 26872239
filmstudio@inbox.lv

Mirklis, ko nevar palaist garām, mirklis, kas parāda īstas emocijas, notikumu un mīlestību. Īsts un patiess. Šādi momenti kāzu dienā ir īpaši spilgti, īpaši mīļi, un tieši tādēļ man patīk būt klāt, patīk tos atspoguļot skaistās bildēs un veidot jūsu stāstu!

Mēs, BalticWedding, esam tie, kas atspoguļo jūsu mīlasstāstu neaizmirstamās bildēs un video. Mums ir svarīgi saglabāt jūsu kāzu dienas mirkļu burvību. Mums ļoti patīk, kad jūs izbaudāt savu kāzu dienu un ļaujaties savām sajūtām! Tad arī top visslabākās bildes, kas atspoguļo īstas tā brīža emocijas.

Mēs rūpējamies arī par to, lai pie gatavo bilžu saņemšanas emocijas nepārstāj virmot gaisā. Rūpīgi sagatavots un pārdomāts noformējums pārsteigs jūs un atjaunos atmiņā jūsu burvīgās dienas momentus.

Būsim priecīgi pirms kāzām iepazīties ar jums un pie kafijas tases kopīgi izrunāt jūsu vēlmes, izskatīt jaunas idejas un variantus kāzu fotosesijai. Personīgs kontakts ar fotogrāfu un ļoti nozīmīgs kritērijs, kas būtu jāņem vērā, lai kāzu dienā jūs justos komfortabli. Mēs ar prieku palīdzēsim, ieteiksim un iedvesmosim jūs, jo darām savu darbu no sirds.

Tiekamies!