FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Inta Photography

kāzu fotogrāfija ar dvēseli
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 25719170

LKFA biedrs

Pakalpojuma apraksts: Inta Photography

Varbūt skanēs ambiciozi, bet es esmu par kāzu fotogrāfiju ar dvēseli. Emocijas, daile un oriģinalitāte ir manas foto vīzijas pamatā, un es tiecos šos trīs elementus iemūžināt katrā kāzu stāstā. Man ir svarīga jūsu mīlestība, katras kāzas fotografēju kā savas, ar lielu atbildību un prieku sirdī.

Esmu 2014. gada Latvijas labākā kāzu fotogrāfa titula ieguvēja, 2015. gada konkursa žūrijas locekle, man ir vairāk nekā 100 kāzu pieredze gan Latvijā, gan ārpus tās. Katru gadu piedalos kāzu fotogrāfijas semināros un konferencēs, lai pilnveidotu gan sevi, gan celtu savas fotogrāfijas latiņu.

Bieži mūsdienās esam no dažādām pasaules malām – es runāju latviešu un krievu valodā jau no bērna kājas, astoņus gadus nodzīvoju Londonā, tāpēc angļu valodā runāju gluži kā dzimtajā valodā.

Dzīvoju Rīgā un fotografēju visas plašās pasaules mērogā! Esmu iemūžinājusi kāzas un saderināšanās stāstus Anglijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, Polijā un ASV. Ar lielāko prieku pievienošos jūsu piedzīvojumam, lai kurā pasaules malā tas atrastos!

Foto prieks ir baudāms arī saderināšanās sesijās, save-the-date fotosesijās, kāzu foto albumos un profesionālās izdrukās.

Gaidīšu jūsu ziņu uz hello@intaphotography.com, lai iepazītos un dzirdētu par jūsu stāstu!

Jautā mums!

captcha
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 25719170