FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Inta Photography

kāzu fotogrāfija ar dvēseli
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs
+371 2571****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Facebook / Instagram
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 2571****Parādīt

LKFVA biedrs
Pakalpojuma apraksts

Inta Photography

Es fotografēju nākotnei. Smukas dekorācijas un šikas kāzu kurpes ir forši, bet īstais iemūžinātais mirklis ir izmērāms tikai laika vienībās. Es fotografēju, lai, skatoties uz bildēm 2062. gadā, uzjundī klātbūtnes sajūta, it kā tas viss būtu noticis vakar.

Esmu divkārtējā Latvijas Labākā Kāzu Fotogrāfa (2014, 2017) un Labākā Kāzu stāsta (2021) titula ieguvēja, starptautisko konkursu Junebug Weddings "Best of the Best Wedding Photography 2018" un “Best of Best Destination Wedding Photography 2019” laureāte, Bodaf New Talent 2019 balvas fināliste.

Ar fotogrāfiju nodarbojas jau 15 gadus, esmu ieguvusi bakalaura grādu fotogrāfijā Londonā, pabeigusi laikmetīgās fotogrāfijas skolu "ISSP" Rīgā un dibinājusi Promise Workshop kāzu fotogrāfijas meistarklases. Fotogrāfija ir mans aicinājums un nevaru iedomāties, ka darītu kaut ko citu dzīvē.

Vairāk aktuālās fotogrāfijas un dzīves sajūtas manā Instagram profilā.

Jautā e-pastā!

captcha