FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Dmitrijs Mokejevs

Dmitrijs Mokejevs

kāzu fotogrāfs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs
+371 29155631
dmfoto@dmfoto.lv
LKFA biedrs:

Izvairīšanās no tehniskām un citādām kļūmēm, pateicoties lielai pieredzei ir profesionāla kāzu fotogrāfa priekšrocība. Pat noformatējot atmiņas karti, no tās ir iespējams atgūt lielu daļu informācijas.

Mākslīgā gaisma un spēja to pareizi izmantot – svarīgs faktors fotografēšanā, īpaši vietās, kur pietrūkst dabīgais apgaismojums (piemēram, viesu namā). Atbilstoši situācijai tiek izmantotas gan atsevišķās radio vadāmās zibspuldzes, gan zibspuldzes kopā ar lietussargiem. Ļoti romantisku noskaņu var iegūt, izmantojot video gaismu, kas ļauj iegūt skaistas fotogrāfijas pat sveču gaismā.

95% gadījumos (atkarībā no jaunā pāra izvēlētā datuma) strādāju kopā ar otru fotogrāfu – asistenti. Tas ir papildus vēl viens cilvēkresurss, kas tiek piedāvāts bez maksas. Tie ir divi fotogrāfi, kas var atrasties vienlaicīgi dažādās vietās (piemēram, ja notiek līgavas un līgavaiņa ģērbšanās iemūžināšana vienā laikā dažādās vietās).

Ar katru klientu tiek noslēgts līgums par kāzu fotografēšanu, kas garantē vienādi objektīvas tiesības gan klientam, gan kāzu fotogrāfam. Lai rezervētu manus fotopakalpojumus uz Jūsu dienu, līguma noslēgšanas brīdī vai 10 dienas pēc līguma parakstīšanas par kāzu foto pakalpojumiem jāiemaksā depozītmaksājums.