FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Inese Photo

Inese Photo

Inese Kungurova – tava kāzu fotogrāfe
Jelgava, Rīga, Visa Latvija
+371 25216565
inesephoto@mail.com

Vai esat šķirstījuši savu vecāku kāzu albumu? Es esmu tūkstošiem reižu. Un vienmēr šķiet šis kāzu stāsts nav līdz galam izstastīts.

Tagad šos stāstus stāstu es. Pucēšanās, pirmais skūpsts, pirmā deja. Cilvēki smaida, līksmo un visiem ir tik forši. Un es varu visu to mīlestību iemūžināt, lai nākamās paaudzes var uz šo dienu atskatīties un jūsmot!

Mani sauc Inese. Mīlestības iemūžināšana ir mans sirds darbs jau 3 gadus. Kāzas mani ievilināja, pat nejautājot, kad draugi bija palikuši bez kāzu fotogrāfa. Jau nākmajā dienā sapratu, ka kādu dienu šī būs mana pamatnodarbošanās. Iestājos un pabeidzu akreditēto Birutas Mageles Fotoskolu un ieguvu arī starptautiski atzītu sertifikātu profesijā Fotogrāfs. Tālākais vairs ir tikai pagātne un daudz, daudz treniņa.

Iemūžināt tieši kāzas ir liela atbildība. Profesionāla fototehnika, uz kuru var paļauties, ir obligāta. Visam ir backupi, kā arī pilnai dienai sadarbojos ar otru fotogrāfu. No savas puses par visu esmu padomājusi, lai Jums par to nebūtu jāuztraucas.

Tādēļ atrakstiet man jau šodien, uzdodiet jautājumus un ļaujiet maniem darbiem runāt manā vietā.

Vairāk foto Instagram vai Facebook!