FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Roberts Skutelis

kāzu fotogrāfs
Cēsis, visa Latvija
+371 26838320 Mājas lapa / Facebook
Cēsis, visa Latvija

+371 26838320

Pakalpojuma apraksts

Roberts Skutelis

Fotogrāfijas, kas spēj atsaukt atmiņā smaržu, garšu un emocijas. Esmu no tiem fotogrāfiem, kas kāzās cenšas būt nemanāms, lai notvertu pašus labākos kadrus – smieklus, pārsteigumu un mīlestības pilnus skatienus, kad jaunlaulātie raugās viens uz otru. Tieši šādas kāzu fotogrāfijas spēs saglabāt īpašās emocijas, kuras, katru reizi, kad aplūkosiet attēlus, atminēsieties, un jūsu sirdis sāks sisties mazliet straujāk.

Darba procesā esmu vērīgs, radošs un ārkārtīgi precīzs. Man patīk fotogrāfijās saglabāt arī detaļas – gredzenus, kāzu pušķi, izšuvumus uz līgavas kleitas, galda kartes u.c.

Savukārt, foto sesijas laikā nozīmīga ir ne vien vieta, gaisma, bet arī saikne starp pāri un fotogrāfu, tāpēc vislabākais rezultāts izdodas tad, kad iepriekš esam uzņēmuši pirmskāzu fotogrāfijas un jau sadraudzējušies. Pirmskāzu fotogrāfijas pāri bieži izmanto kāzu ielūgumos vai kā dāvanu vecākiem, radiem un vedējiem.

Jautā mums!

captcha