FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uģis Brālēns

Uģis Brālēns

kāzu fotogrāfs
Visa Latvija
+371 29120347
ugis.bralens@gmail.com
LKFA biedrs:

Sveiki!

Esmu Uģis, uzvārdā Brālēns, dzimis un audzis Vidzemē, Valmierā. Puisis, kurš lietas redz reāli un pamatoti, bet sirdī romantiķis. Kā jau noprotat, fotogrāfija ir mana sirdslieta un aizraušanās. Kāzas, tās manā fotogrāfa karjerā ir galvenais lietu / notikumu / mirkļu / nejaušību mikslis, kas ir kā atkarība un dod man enerģiju un smaidu uz lūpām :)

Kāzu dienā cenšos būt neuzkrītošs, nemaisos pa kājām, bet, ja jūtu, ka notikumu un mirkļu secība sāk slīdēt ārā no rokām, tad nekaunos izlīdzēt ar padomu un rīcību, lai visiem kāzu dienā būtu maksimāli labi un, protams, lai izdotos maksimāli labas fotogrāfijas atmiņām!

Kāzas fotografēju jau vairāk nekā 10 gadus; redzētas un iemūžinātas dažāda kalibra kāzas, un ar laiku esmu sevī izaudzinājis raksturu ātri neapžilbt no krāšņām lietām, vidēm un notikumiem. Māku atfiltrēt lietas un momentus, kuri ir svarīgākie kāzu dienā un kurus vajag noķert fotogrāfijā, tādējādi klientiem atstājot vizuālas atmiņas, kuras, laikam ejot un modei mainoties, būs svarīgas un emocionālas.

Tāda, lūk, mana filozofija! Pietiks runāt; vērtējiet manus darbus un kas zin, varbūt tiksimies Jūsu kāzu dienā!