FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uģis Brālēns

kāzu fotogrāfs
Visa Latvija
+371 2912****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 2912****Parādīt

LKFVA biedrs
Pakalpojuma apraksts

Uģis Brālēns

Sveiki!

Esmu Uģis, uzvārdā Brālēns, dzimis un audzis Vidzemē, Valmierā. Puisis, kurš lietas redz reāli un pamatoti, bet sirdī romantiķis. Kā jau noprotat, fotogrāfija ir mana sirdslieta un aizraušanās. Kāzas, tās manā fotogrāfa karjerā ir galvenais lietu / notikumu / mirkļu / nejaušību mikslis, kas ir kā atkarība un dod man enerģiju un smaidu uz lūpām :)

Kāzu dienā cenšos būt neuzkrītošs, nemaisos pa kājām, bet, ja jūtu, ka notikumu un mirkļu secība sāk slīdēt ārā no rokām, tad nekaunos izlīdzēt ar padomu un rīcību, lai visiem kāzu dienā būtu maksimāli labi un, protams, lai izdotos maksimāli labas fotogrāfijas atmiņām!

Kāzas fotografēju jau vairāk nekā 10 gadus; redzētas un iemūžinātas dažāda kalibra kāzas, un ar laiku esmu sevī izaudzinājis raksturu ātri neapžilbt no krāšņām lietām, vidēm un notikumiem. Māku atfiltrēt lietas un momentus, kuri ir svarīgākie kāzu dienā un kurus vajag noķert fotogrāfijā, tādējādi klientiem atstājot vizuālas atmiņas, kuras, laikam ejot un modei mainoties, būs svarīgas un emocionālas.

Tāda, lūk, mana filozofija! Pietiks runāt; vērtējiet manus darbus un kas zin, varbūt tiksimies Jūsu kāzu dienā!

Jautā e-pastā!

captcha