FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Party Photo Box

jautra un atraktīva fotografēšanās kāzu dienā
Rīga
+371 2565****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rīga

+371 2565****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Party Photo Box

Mēs ticam, ka savu kāzu dienu vēlaties pavadīt bezrūpības un laimes pilnos brīžos, kā aizkustinātiem mijot gredzenus, tā metoties jautrās pusnakts dejās vai divatā vērojot saulrietu laivā ezera vidū. Izbaudiet savu kāzu dienu visā tās krāšņumā un viesu izklaidēšanu brīvbrīžos atstājiet mūsu ziņā!

Taustāma bilde pēdējā laikā ir īsts retums, tāpēc šī ir iespēja gan Jūsu kāzu viesiem sarūpēt prieka pilnas atmiņu bildes, gan pašiem veidot albumu no notikuma vietas, vienlaicīgi izdrukājot divas vienādas bildes un ciemiņiem pievienojot komentārus, tā aizstājot ierasto Viesu grāmatas tradīciju.

Savukārt, mūsdienīgākā manierē iespējams izveidot video ziņu ar kāzu viesu novēlējumiem Jaunajam pārim, kas īpašā PARTY PHOTO BOX zibatmiņā saglabāsies mūžīgi par piemiņu, turklāt tāpat kā uzņemtās bildes, to Jaunais pāris varēs saņemt jau tajā pašā vakarā pēc svinībām. Video un foto iemūžināšanu iespējams apvienot.

Bilžu personalizēšanas iespējas sniedzas tik tālu, cik mērāma Jūsu iztēle. Lai tie būtu:

  • iniciāļi, 
  • datums, 
  • pateicības vārdi, 
  • noteiktas kāzu tematiskās krāsas un simbolika, 
  • Jūsu izvēlēti foni opcijai „Zaļais ekrāns”.


Radošas sadarbības ceļā pilnīgi viss ir iespējams! Pat PARTY PHOTO BOX ārieni, kas standarta piedāvājumā ir melnā vai baltā krāsā, iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm.

PARTY PHOTO BOX ir vienīgais klasiskais photo booth Latvijā, nodrošinot foto būdiņu, kurā iespējams noslēpties no citiem acu skatieniem, aizvelkot aizkaru, un uzreiz izdrukāt taustāmu bildi. Elegantā izskata PARTY PHOTO BOX izmēri ir kompakti (1.5 x 1.3 x 2.15m) un to iespējams novietot gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ierodamies pasākumā ar pilnu koferi dažādu tematiku atribūtiem, lai bildēšanos padarītu vēl aizraujošāku.

Sazināmies aizkadrā un tiekamies foto būdiņā!

Video

PartyPhotoBox

Jautā e-pastā!

captcha