FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jānis Konons

kāzu fotogrāfs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs
+371 2655****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Instagram
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs

+371 2655****Parādīt

LKFVA biedrs
Pakalpojuma apraksts

Jānis Konons

"Jau pēc pirmās tikšanās ar Jāni bija skaidrs – viņš ir īstais! Bijām pārliecināti, ka sadarbība ar viņu būs īpaši veiksmīga, jo bija tāda sajūta, ka pazīstam viens otru jau daudzus gadus. Šobrīd, atceroties savu kāzu dienu, nevaram to iedomāties bez Jāņa klātbūtnes, jo uztvērām viņu kā vienu no viesiem, jo viņš lieliski bija iejuties mūsu kompānijā. Mūsuprāt, tas ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai kāzu bildes būtu izdevušās, jo fotogrāfam pilnībā jāizjūt tās dienas atmosfēra un cilvēku noskaņojums. Mums ar vīru nekad tā īsti nav paticis pozēt kameras priekšā, bet ar Jāni viss notiek ļoti dabiski un nepiespiesti – mums tikai bija jābauda mūsu lielā diena.

Pēc bilžu saņemšanas bijām ļoti patīkami pārsteigti, jo bildes bija viena par otru labākas. Mums pat bija grūti izvēlēties, kuru bildi likt rāmīti, jo patika visas. Katra bilde likās īpaša un varēja just, ka fotogrāfs nav vienkārši knipsējis pa labi un pa kreisi. Katra tās dienas detaļa un moments bija iemūžināti. Mēs nespējām noticēt, kā Jānis tajā dienā paspēja par visu padomāt un to visu iemūžināt savās bildēs. Teiciens, ka fotogrāfs nepārdod bildes, bet gan atmiņas, ir 100% par Jāni!"

Inga & Raivis

Jānis Konons ir Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs. LKFA izsludinātā konkursa "2010 gada labākais kāzu fotogrāfs" II vietas ieguvējs kategorijā "Portrets", V vietas ieguvējs kategorijā "Ceremonija".

Kāzas fotografē kopš 2005. gada. 2009. gadā uzsācis fotokursu pasniegšanas darbu Foto Akadēmijā. Vairāku solo izstāžu un grupu izstāžu dalībnieks.

Priecāšos ar Jums sadarboties un vēlu visu to labāko!
Fotogrāfs Jānis Konons

Jautā e-pastā!

captcha