FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jānis Konons

Jānis Konons

kāzu fotogrāfs
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs
+371 26551444
janis.konons@gmail.com
LKFA biedrs:
"Jau pēc pirmās tikšanās ar Jāni bija skaidrs – viņš ir īstais! Bijām pārliecināti, ka sadarbība ar viņu būs īpaši veiksmīga, jo bija tāda sajūta, ka pazīstam viens otru jau daudzus gadus. Šobrīd, atceroties savu kāzu dienu, nevaram to iedomāties bez Jāņa klātbūtnes, jo uztvērām viņu kā vienu no viesiem, jo viņš lieliski bija iejuties mūsu kompānijā. Mūsuprāt, tas ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai kāzu bildes būtu izdevušās, jo fotogrāfam pilnībā jāizjūt tās dienas atmosfēra un cilvēku noskaņojums. Mums ar vīru nekad tā īsti nav paticis pozēt kameras priekšā, bet ar Jāni viss notiek ļoti dabiski un nepiespiesti – mums tikai bija jābauda mūsu lielā diena.

Pēc bilžu saņemšanas bijām ļoti patīkami pārsteigti, jo bildes bija viena par otru labākas. Mums pat bija grūti izvēlēties, kuru bildi likt rāmīti, jo patika visas. Katra bilde likās īpaša un varēja just, ka fotogrāfs nav vienkārši knipsējis pa labi un pa kreisi. Katra tās dienas detaļa un moments bija iemūžināti. Mēs nespējām noticēt, kā Jānis tajā dienā paspēja par visu padomāt un to visu iemūžināt savās bildēs. Teiciens, ka fotogrāfs nepārdod bildes, bet gan atmiņas, ir 100% par Jāni!"

Inga & Raivis

Jānis Konons ir Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs. LKFA izsludinātā konkursa "2010 gada labākais kāzu fotogrāfs" II vietas ieguvējs kategorijā "Portrets", V vietas ieguvējs kategorijā "Ceremonija".

Kāzas fotografē kopš 2005. gada. 2009. gadā uzsācis fotokursu pasniegšanas darbu Foto Akadēmijā. Vairāku solo izstāžu un grupu izstāžu dalībnieks.

Priecāšos ar Jums sadarboties un vēlu visu to labāko!
Fotogrāfs Jānis Konons