FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vilnis Slūka

KRĀSAINI, DZĪVI, MŪSDIENĪGI
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs | visa Latvija
+371 2914****Parādīt Mājas lapa / Instagram
Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs | visa Latvija

+371 2914****Parādīt

LKFVA biedrs
Pakalpojuma apraksts

Vilnis Slūka

RADOŠAS, PATIESAS UN EMOCIONĀLAS KĀZU FOTOGRĀFIJAS

Es mīlu fotografēt kāzas radošā fotožurnālistikas stilā, akcentējot patiesas emocijas, detaļas un sajūtas, lai arī pēc daudziem gadiem Jūs savu kāzu dienu atcerētos  tādu, kāda tā bija. Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus. Ar mani ir viegli, es protu sajust noskaņojumu un pielāgoties jebkurai kompānijai, tādējādi iegūstot attēlos dabiskumu, nesamākslotību un “klātbūtnes efektu”.

TAVA KĀZU DIENA BŪS NE TIKAI SVĒTKI, BET ARĪ MĀKSLAS DARBS

Ikvienas kāzas uztveru kā mazu, neatkārtojamu mākslas projektu. Mani iedvesmo šī iespēja sajust Jūsu attiecību ķīmiju un ietērpt šo stāstu brīnišķīgās fotogrāfijās. Es esmu gatavs kāzu dienā  uzkāpt kokā vai pat iekāpt upē, lai radītu ko īpašu. Un Jūs?

INDIVIDUĀLA PIEEJA

Individualitāte un personīga pieeja - tie ir mani mākslinieciskās darbības stūrakmeņi. Es nevēlos tikai radīt bildes, es vēlos iemūžināt Jūsu unikālo stāstu, Jūsu īpašo sajūtu un personīgās emocijas. Katrs no Jums ir unikāls, tāpēc es centīšos iemūžināt to, kas Jūs padara īpašus. Un tā ir milzīga atbildība, caur savu redzējumu saglabāt fotogrāfijās, iespējams Jūsu nozīmīgākās dienas notikumus.  Kas ir tās lietas, kas Jums ir svarīgas un padara Jūs par to kas esat kopā? Kam ir jābūt šajās kāzu fotogrāfijās, lai tās kļūtu par patiešām vērtīgām atmiņām?

10 GADU PIEREDZE KĀZU FOTOGRĀFIJĀ

Man ir uzticējušies jau vairāk kā 150 pāri. Mana pieredze ļauj man prognozēt  mirkļus un nospiest slēdzi tieši tad, kad emocijas, vēstījums un kvalitāte  sastopas augstākajā punktā. Es arī palīdzēšu Jums izplānot fotosesijas vietas, gan padalīšos ar savu pieredzi kāzu plānošanā un noderīgiem kontaktiem, lai mēs kopīgi sasniegtu vislabāko rezultātu.

LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAS NOVĒRTĒJUMS

2017 – Latvijas TOP3 kāzu fotogrāfs
2018 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2019 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2021 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs
2022 – Latvijas TOP10 kāzu fotogrāfs

Pastāstiet man, kādu esat izsapņojuši savu kāzu dienu. Satiekamies un es Jums izstāstīšu, kā es šo sapni varu pārvērst skaistās atmiņās.

Jautā e-pastā!

captcha