FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Eosa Organic Beauty

rītausmas dabiskais skaistums
Rīga, Stabu iela 14, LV - 1011
+371 67969522
+371 26447285
info@eosabeauty.com
Darba laiks
P. 9-21 O. 9-21 T. 9-21 C. 9-21 P. 9-21 S. 9-18
Eosa Organic Beauty apvieno izsmalcinātu skaistumkopšanas salonu, franču zīmola Biostase produktu tirdzniecību, kā arī mācību centru nozares profesionāļiem un interesentiem. Salonā ikvienam klientam individuālu pieeju un augstas kvalitātes pakalpojumus piedāvā pieredzējuši, profesionāli meistari, kuri savā darbā izmanto jaunākās tehnoloģijas un profesionālus produktus, kas radīti no labākā, ko piedāvā daba.

Savukārt mācību centrs piedāvā profesionālu izglītību skaistumkopšanas nozarē, kā arī dažādu interešu izglītību. Te ikvienam interesentam iespējams saņemt profesionālas konsultācijas, papildināt savas zināšanas un prasmes skaistumkopšanā, piedalīties radošajās darbnīcās un tematiskajos vakaros.

Eosa Organic Beauty dibinātāja un direktore Kristīna Ošeniece atzīst, ka ideja radīt savu skaistumkopšanas uzņēmumu viņai bija jau sen. "Līdz šim cītīgi uzkrāju pieredzi un zināšanas, strādājot Latvijā un Baltijā zināmākajos skaistumkopšanas uzņēmumos, lai realizētu sen lolotu sapni par savu uzņēmumu. Izvērtēju esošās un jaunākās skaistumkopšanas tirgus tendences, klientu pieprasījumu un Latvijas skaistumkopšanas tirgus piedāvājuma klāstu," atzīst Kristīna Ošeniece. Kā papildus mudinājums sava uzņēmuma izveidei bija iespēja Latvijā pārstāvēt franču zīmolu Biostase, kas piedāvā augstas kvalitātes sejas un ķermeņa ādas kopšanas produktus.

Lai piedāvātais pakalpojumu klāsts būtu pilnīgs un atšķirīgs no citiem skaistumkopšanas uzņēmumiem Latvijā, Eosa Organic Beauty saviem klientiem piedāvā Power Plate trenažierus, kas īsā laikā sniedz acīmredzamus rezultātus, lāzerprocedūras ādas problēmu risināšanai, mehānisko limfodrenāžu jeb gaisa zābakus, kas aktivizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti, limfas plūsmu, kā arī samazina celulītu.

Darbinieku profesionalitāte, augsta klientu apkalpošanas kultūra, lieliska kosmētika un jaunākās skaistumkopšanas tehnoloģijas ikvienam klientam nodrošinās individuālu skaistumkopšanas programmu un lielisku labsajūtu.

Sengrieķu mitoloģijā Eos ir rītausmas dieviete, kas radījusi visas zvaigznes, kuras spīd pie naksnīgām debesīm, kā arī visus vējus. Eosa pār zemi kaisa rozes un lej rīta rasu. Skaistumkopšanas uzņēmuma Eosa Organic Beauty zvaigznes ir skaistums un labsajūta, kuru vēlamies dāvāt mūsu klientiem.

Eosa Organic Beauty - rītausmas dabiskais skaistums un dievietes zināšanas!
Kartē