FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Restorāns Fifii

ēdienu, dzērienu un greznības piedzīvojums
Jura Alunāna iela 2a, Rīga
+371 2366****Parādīt Facebook / Instagram
Jura Alunāna iela 2a, Rīga

+371 2366****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Restorāns Fifii

Laulības ir neaizmirstams notikums ikviena pāra dzīvē. Tas paceļ jaunā virsotnē un mēs šo dienu esam gatavi padarīt vēl krāšņāku, bagātīgāku, romantiskāku, un neatkārtojamāku.

Unikālais ziedošais restorāns Fifii, Rīgā klusā centra vēstniecību rajona pašā sirdī, ir gatavs uzņemt jauno pāri pasakainā ēdienu, dzērienu un greznības piedzīvojumā!

Mūsu neatkārtojamo dizainu veidoja jau kāzu pasaulē pazīstamā Mimoza Deko komanda ar Annu priekšgalā. Jau simtiem jauno pāru ir izvēlējušies šīs komandas darbu redzēt savā īpašajā dienā un mēs ticam, ka mūsu neatkārtojamais dizains spēj savīt kopā Remi Colpin šefpavāra Eiropas garšas vienā lielā un neaizmirstamā notikumā. Tikai pie mums, tikai pie Fifii, nav jāuztraucas par dekorācijām, ziediem, svecēm un citiem niekiem- jo svētki šeit nekad nebeidzas. 

Mēs esam gatavi uzņemt un sarīkot mazas un elegantas svētku vakariņas, ja vēlaties īpašo notikumu svinēt tikai ģimenes un tuvāko draugu lokā. Taču pastāv arī iespēja rīkot lielas kāzu svinības! 

Ietilpība: 80 viesu, mazā ziedu zāle 25, lielā ziedu zāle 50, + bāra zona. Bērnistaba un sezonā "Vasaras terase". 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha