FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Whitehouse restorāns

padariet savu īpašo dienu neaizmirstamu!
Vērmanes dārzs, Tērbatas iela 2, Rīga, LV-1050
+371 2022****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Vērmanes dārzs, Tērbatas iela 2, Rīga, LV-1050

+371 2022****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Whitehouse restorāns

Whitehouse restorāns ir vieta, kura pārsteigs ikvienu. Ēka ar bagātu vēsturi, kas joprojām vērojama interjera detaļās, atrodas Rīgas centrā, ko skauj romantiskais Vērmanes Dārzs. Līdz ar pirmajiem soļiem Whitehouse restorānā, pārņem brīnišķīgas sajūtas – šarms, kas piemīt šai vietai, tiek papildināts ar neaizmirstamu kulināro pasauli.

Whitehouse restorāns ir ne tikai daudzpusīgs no kulinārijas puses, bet arī varens un plašs telpās. Restorāna interjers veidots pēc Art Deco stila, kurā jūtama viegla/moderna elegance un smalkjūtīgs šarms.

Restorāna telpas sadalītas trīs stāvos:
Pirmajā stāvā jūtama smalka glance, dzīvi – noskanīgi toņi un viegls šarms, telpas var uzņemt līdz pat 110 personām. Vasaras sezonā pirmajā stāvā pieejama arī krāšņa terase, kas saplūst ar Vērmanes Dārzu.

Otrais stāvs veidots koķetīgi vieglās noskaņās un elegantās krāsās, kur liels akcents ir Raimonda Paula flīģeļu klavieres, – šeit tā vien kārojas glāze šampanieša, uzkodas un laiskošanās otrā stāva terasē, kur no augšas vērojams ziedošais Vērmanes Dārzs. Otrā stāva telpas, neskaitot terasi, var uzņemt līdz pat 60 personām.

Pavisam privāts, nosvērts ar īpaši dūmakainu interjeru ir veidots restorāna trešais stāvs, kur par silto sajūtu parūpēsies malkas kamīns, kas radīs īpaši siltu atmosfēru. Šajās telpās restorāns var uzņemt līdz pat 180 personām sēdošām vakariņām. 

Whitehouse restorāna telpas kopumā var uzņemt līdz pat 500 personām – kokteiļu tipa pasākumā.

Piedāvājums
Gan restorāna pirmajā stāvā, gan otrajā stāvā izveidots mūsdienīgs un grezns bārs. Mūsu kokteiļu meistari izstrādājuši dzērienkarti balstoties uz Vērmanes Dārza vēsturiskajām vērtībām, pielāgojot gan garšas, gan stāstus. Tāpat kā kulinārija, tāpat arī bārs nebeidz pārsteigt un aizved jaunā – garšu aizraujošā pasaulē.

Mūsu Whitehouse komandas misija ir radīt neaizmirstamas sajūtas un neatņemamu pieredzi katram mūsu viesim. Tāpēc ikvienam mūsu viesim mēs nodrošinām individuālu pieeju, noskaidrojot pasākuma ieceres un sajūtas, kādas pasākumā jāuzbur – mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties piemērotāko no restorāna telpām, kā arī pasākuma formātu.

Tāpat katram pasākumam veidojam arī individuāli pielāgotu ēdienkarti, balstoties uz svinību viesu vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu sapnis ir būt vietai, kur piemirstās pasaulīgās lietas un notikumi. Restorānā Whitehouse cilvēks ienāk kā jaunā pasaulē un piedzīvo skaistumu – daili interjerā, skatā pa logu, savā vīna vai kokteiļa glāzē un visbeidzot ēdienā, ko pasniedzam ar izcilu rūpību.

Kontakti:
Rezervācijām: T. +371 20225000 | whitehouse@apicius.lv 
Pasākumu menedžeris: Mārtiņš Bērziņš T. +371 26362114 | martins@apicius.lv 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha