FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Fabrikas restorāns

bagātīgas garšas un lieliska apkalpošana ar Vecpilsētas panorāmas skatu
Balasta Dambis 70, Ķīpsala, Rīga, LV-1048
+371 2560****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Balasta Dambis 70, Ķīpsala, Rīga, LV-1048

+371 2560****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Fabrikas restorāns

Fabrikas restorānu savam kāzu mielastam izvēlas pāri, kuriem ir svarīga pievilcīga svinību lokācija, gardi un izsmalcināti ēdieni, profesionāla apkalpošana un eleganta atmosfēra.

Fabrikas restorāns atrodas vienā no simpātiskajiem Rīgas lokāliem – Ķīpsalā, kas ir tikai dažu minūšu braucienā no Rīgas centra.  No restorāna paveras burvīgs skats uz Daugavu un Vecpilsētas panorāmu. 

Fabrikas restorāns piedāvā plašu ēdienkarti un vīnu karti, aizvedot bagātīgā pasaules garšu ceļojumā. Pieejamas pirkstiņuzkodas, Pamata ēdienkarte, Šefpavāra piedāvājums, Desertu karte, Banketu ēdienkarte, Bērnu ēdienkarte, kā arī veģetāras un vegānas opcijas. Fabrikas restorāna ēdienus raksturo izcilas garšas īpašības, radoša pieeja un augsta kulinārā meistarība. Šefpavārs – Sergejs Gjačs.

Kāzu mielastam, sākot no sešām personām, Fabrikas restorāns iesaka izdevīgo Banketu ēdienkarti, no kuras var izvēlēties starp trīs dažādiem piedāvājumiem noteiktās cenu kategorijās, tādējādi jau laikus paredzot kopējās banketa izmaksas personai. Tāpat arī restorāns var izstrādāt individuālu ēdienkarti, balstoties uz svinību viesu vēlmēm un vajadzībām.

Kāzu svinību norisei Fabrikas restorāns piedāvā gan rezervēt galdiņu, gan arī izīrēt visu restorānu, spējot uzņemt līdz 60 viesiem iekštelpās un līdz 60 viesiem pantonā –  peldošajā terasē uz Daugavas. Restorāna teritorijā ir iespējams novietot automašīnu.

Jāatzīmē, ka Ķīpsalas apkaimei raksturīgā 19. gadsimta arhitektūra ir ļoti iecienīta vide kāzu dienas fotogrāfijām. Vasarās īpašu un pilsētvidei netipisku atmosfēru uzbur Daugavā slīdošās buru laivas, varžu koris, pīļu ģimenes pastaigas un valdzinošie saulrieti.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha