FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

ATELPA (Joker klubs)

sapņu kāzām Rīgas Klusajā centrā
Katrīnas iela 12, Rīga, LV-1045
+371 6709****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Katrīnas iela 12, Rīga, LV-1045

+371 6709****Parādīt

Viesu skaits
60
Pakalpojuma apraksts

ATELPA (Joker klubs)

ATELPA atrodas Rīgas Klusajā centrā, līdzās vienam no senākajiem un gleznainākajiem pilsētas parkiem, Viesturdārzam. Restorāns izvietots atpūtas un izklaides centra Joker klubs 1. stāvā, ļaujot tā viesiem apvienot relaksāciju ar izciliem un sezonāliem ēdieniem, kas gatavoti no augstvērtīgiem produktiem, ievērojot sabalansēta uztura pamatprincipus. 
--  
Restorāns ATELPA iekārtots skandināviskā stilā – šeit valda nesteidzīga un patīkama atmosfēra, ko lieliski papildina personāla rūpes un personīga pieeja, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības attiecīgajā brīdī.

Tā ir lieliski izvēle kāzu svinību rīkošanai Rīgas pilsētas centrā – šeit iespējams organizēt banketus un pasākumus līdz 60 viesiem, savukārt, ja savu kāzu dienu esat nolēmuši svinēt sev īpašā vietā vai ārpus Rīgas, tad variet rēķināties ar to, ka radošā komanda ar šefpavāru Kristapu Ušacki priekšgalā, nodrošinās tikpat kvalitatīvu pilna servisa un izbraukuma banketu apkalpošanu kā restorānā. Jūsu sapņu kāzas izdosies lieliski! 

  • Izcila izvēle kāzu svinībām līdz 60 personām;
  • Daudzveidīga ēdienu un dzērienu izvēle;
  • Izbraukuma banketu apkalpošana;
  • Individuāla pieeja, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības;
  • Audiovizuālie risinājumi.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha