FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kolonāde. Mūsu stāsti...

restorāns ekskluzīvā vietā
Brīvības laukums 1 (Brīvības bulvāris 26), Rīga, LV–1050
+371 26608882 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Brīvības laukums 1 (Brīvības bulvāris 26), Rīga, LV–1050

+371 26608882

Pakalpojuma apraksts

Kolonāde. Mūsu stāsti...

Restorāns "Kolonāde. Mūsu stāsti..." atrodas ekskluzīvā vietā – starp Brīvības pieminekli, Latvijas Nacionālo Operu un Laimas pulksteni.

Trīsdesmito gadu Rīgas šarms un elegance atspoguļojas klasiskā, art deco ģeometrisko rotaļu papildinātā, mājīgā atmosfērā. Stiklotā terase ļauj viesiem vērot gleznaino parka ainavu gadalaiku maiņās un baudīt sezonāli krāsaino, šefpavāra Aināra Volodkas veidoto ēdienkarti ar Latvijai raksturīgiem produktiem, dodot priekšroku svaigākajam un gadskārtai atbilstošākajam.

Piedāvājam jums kādu no jau sastādītajām ēdienkartēm dažādās cenu kategorijās, kā arī izstrādājam jūsu svētkiem atbilstošas ēdienkartes, vadoties pēc jūsu vēlmēm un mūsu iespējām. Mūsu plašā vīna un šampaniešu karte, izsmalcinātais kokteiļu un dzērienu piedāvājums piešķirs īpašu noskaņu, izceļot izvēlēto cienastu.

Esam gatavi ieteikt un sagādāt piemērotāko skaņas, gaismas un telpas iekārtojuma tehnisko nodrošinājumu.

Atkarībā no pasākuma tematikas un formāta, restorānā iespējams uzņemt līdz 110 viesiem. Ja vēlaties savu īpašo dienu nosvinēt privātākā atmosfērā, piedāvājam mazo zāli ar ietilpību līdz 30 cilvēkiem. Esam pieejami arī izbraukuma banketiem, palīdzot sarīkot svinības jūsu izvēlētajā vietā.

Video

De Venoge - Celebration all around the year!

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha