FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Benjamiņš

aristokrātiskas kāzas vēsturiskā namā
Krišjāņa Barona iela 12, Rīga, LV-1050

+371 67079410

Pakalpojuma apraksts: Benjamiņš

Visskaistākais dzīves notikums – kāzas izsmalcinātajā restorānā Benjamiņš, leģendārajā namā!

Jūsu kāzu svinības izvērtīsies aristokrātiskā balles dejā ar vēsturisku smaržu.

Restorāns Benjamiņš atrodas ēkā, kurai piemīt senatnīguma aura un dziļas vēstures saknes. Šeit saimniekojuši Latvijas nekronētais karaļpāris, preses magnāti Antons un Emīlija Benjamiņi.

Restorāns Benjamiņš, kas tā nosaukts, cienot vēsturiskā nama bijušos saimniekus, šodien ir kļuvis par vienu no labākajiem Rīgas restorāniem.

Īpaši Jūsu kāzu svinībām par godu mūsu šefpavārs pagatavos burvīgu maltīti, kas bagātināta ar izdomu un gardiem ēdieniem.

Restorāna interjerā jūtama vēsturiskās renesanses un klasicisma stila klātbūtne. Restorānā Benjamiņš ir četras brīnišķīgas zāles un svinību telpas, kuras joprojām rotā senatnīgās kristāla lustras, kamīni un griestu dekori, kas šīm telpām piešķir elitāru greznību un rada siltu, krāsainu un pozitīvu gaisotni. Restorānu Benjamiņš par vienu no labākajiem Rīgā padara grandiozā ēdamzāle.
 
Aicinām Jūs izvēlēties jebkuru no restorāna dažādajām zālēm:

 
VENĒCIJAS zāle – slavena ar vienīgo Venēcijas kristāla lustru Baltijas valstīs
KAMĪNZĀLE – pārsteidzoša ar savu restaurēto masīvo, autentisko kamīnu
SPOGUĻU zāle – ar neatkārtojamo raksturu un atmosfēru, krāšņiem spoguļiem.
 
Piedāvājam arī vasaras terasi, no kuras paveras skats uz mierīgo, gleznaino Vērmanes dārzu.

Restorāns Benjamiņš visādā ziņā (interjers, atrašanās vieta, ēdienu, dzērienu piedāvājums, apkalpošanas līmenis) pieskaitāms smalko aprindu restorāniem, kurā esat laipni aicināti atzīmēt kāzas, parādot savu šarmu un izsmalcinātību.

Restorāns Benjamiņš atrodas četrzvaigžņu viesnīcā – EUROPA ROYALE RIGA – prestižā rajonā pilsētas centrā blakus gleznainajam Vērmanes parkam. Pavisam netālu ir aizraujoši senatnīgā vecpilsēta.

Aicinām jaunlaulātos un kāzu viesu apmesties mūsu viesnīcā un ar komfortu izbaudīt uzturēšanos Rīgas centrā – četru zvaigžņu luksus viesnīcā EUROPA ROYALE RIGA!

Jaunlaulātos un kāzu viesus pēc burvīgas svinību pavadīšanas, viesnīcā gaida ideāli labiekārtoti 60 numuri, starp tiem arī De lux un Suite numuri ar istabām, kur katrs perfekti izstrādātais sīkākais dekors to iemītniekos raisīs patīkamas emocijas un aizskars līdz sirds dziļumiem.

Jums ir dota iespēja sev sagādāt Karaļnama cienīgas dzīres!

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha
Krišjāņa Barona iela 12, Rīga, LV-1050

+371 67079410