FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iluzionists Edžus

priekšnesumi Jūsu kāzām!
Rīga, visa Latvija
+371 2924****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, visa Latvija

+371 2924****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Iluzionists Edžus

Burvju mākslinieks Edžus ar triku demonstrēšanu profesionāli nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Šo gadu laikā ir izveidojis vairākus televīzijas raidījumus, uzstādījis Ginesa pasaules rekordu, uzstājies vairāk nekā 1000 pasākumos, tostarp neskaitāmās kāzās, sociālo tīklu platformās ik dienas viņa gaitām seko vairāki simti tūkstošu cilvēku.

Burvju mākslinieks Edžus piedāvā dažādus kāzu priekšnesumus gan viesiem, gan jaunajam pārim. Lielbritānijā kā arī citur pasaulē aicināt iluzionistu uz kāzām jau ir pašsaprotami, jo iluzionists ir lieliska izvēle, lai izklaidētu viesus, kamēr tie gaida jauno pāri, kā arī vēlāk, pēc maltītes – lai visi satuvinātos.

Edžus piedāvā divus maģijas žanrus:

Mikromaģiju - kamēr viesi gaida jaunlaulātos.
Tuvplāna triki ir viens no labākajiem veidiem, kā izklaidēt viesus, kamēr tie gaida jauno pāri. Kāzu iluzionists Edžus aktīvi meklē cilvēku grupas, kuras iepriecināt un kuriem acu priekšā radīt neticamus brīnumus.

Skatuves šovu - viesiem kopā ar jauno pāri.
Iluzionista Edžus skatuves šovs ir humora un maģijas pilns, tas tiek individuāli pielāgots katra pāra vēlmēm. Šovs ir interaktīvs, kura laikā aktīvi iesaistās visa publika, kā arī ir sagatavoti vairāki īpaši triki tieši jaunajam pārim.

Visi vēlas maģiskas kāzas, un šādi tiešām - vistiešākajā nozīmē - kāzas būs maģiskas.

Ieskaties arī Edžus Youtube kanālā un TikTok!

Video

Iluzionists Edžus PROMO video

Jautā e-pastā!

captcha