FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Alina & Valery Elastic

cirka mākslinieki, oriģināla žanra priekšnesumi
Visa Latvija
+371 26344607 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 26344607

Pakalpojuma apraksts

Alina & Valery Elastic

Vai vēlaties savā īpašajā dienā parsteigt savus viesus? Padarīt to neaizmirstamu un aizraujošiem notikumiem bagātu gan sev, gan saviem draugiem?

Oriģināla žanra cirka mākslinieki, akrobāti un vingrotāji ar starptautisku pieredzi (Vācija, Libāna, Kipra, Kuveita, Anglija, Saūda Arābija, Spānija, Ķīna, ASV, Kolumbija u.c.). Alīna Kešāne – profesionāla dejotāja un akrobāte. Valērijs Komisarenko pārstāv tā saucamo Latvijas klišņiku skolu, savos priekšnesumos rādot pārsteidzošas cilvēka ķermeņa lokanības spējas, iekļaujot arī teatrālus elementus.

Mākslinieki piedāvā interesantu tēlu variācijas un kostīmu daudzveidību, pielāgojoties tieši Jūsu pasākuma tematikai, radot vēlamo noskaņu.
 
Grinčs vai Cilvēks Iguana – neprasti dīvains un aizraujoši interesants radījums! Radīt piedzīvojumus vai pārsteigt ar neticamu elastību – tāds ir viņa uzdevums. Nav nekā, ko viņš nevaretu izdarīt! Cilvēks, kurš pazūd milzu balonā. Cilvēks ar garajām kājām (viesu sagaidīšanai) u.c.

Video

The Grinch
Bonds
Iguana man
Man in BIG Balloon
Funny rings

Jautā mums!

captcha