FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Robijs Trankalis

iluzionists, pasākumu vadītājs, kāzu priekšnesumi
Rīga, visa Latvija
+371 28464555 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, visa Latvija

+371 28464555

Pakalpojuma apraksts

Robijs Trankalis

Skatuves programma +/- 40 minūtes ar viesu iesaistīšanu trikos un jokos

Programma ir izveidota tā, lai aizrautu katru skatītāju un sagādātu neaizmirstamas emocijas un prieku. Ar pirmajām priekšnesuma sekundēm cilvēki tiek sasmīdināti, kas liek viņiem atbrīvoties un lieliski pavadīt laiku. Šovs ir vērsts uz skatītāju izklaidi, tādēļ visa priekšnesuma laikā tiek veidots kontakts ar skatītājiem, un viņu acu priekšā notiek brīnumi un joki. Dažiem no skatītājiem tiks dota iespēja piedalīties trikos un jokos, tādēļ viņiem šis vakars paliks atmiņā vēl spilgtāk. Lai arī daži no trikiem pārklājas ar gaumīgu humoru, tomēr vēl ilgi pēc uzstāšanās skatītājiem būs brīnumaina sajūta, meklējot atbildes uz jautājumu, kā tas ir iespējams?

Tuvplāna triki, kas notiek tieši acu priekšā, pasākuma laikā uzrunājot viesus, iejūkot pūlī, vai viesiem ierodoties notikuma vietā. +/- 30 vai 40 minūtes (iespējams vienoties par ilgāku laiku).

Tuvplāna triki notiek tieši cilvēku acu priekšā un viņu rokās. Bieži visspēcīgākās emocijas cilvēki piedzīvo tieši šajos brīnumos, jo viņi var iesaistīties it visā, kas notiek. Brīnumi tiek radīti ar pavisam parastām lietām, piemēram, kārtis, gredzeni, nauda, cigaretes u.c. ikdienišķi objekti, kas var būt kabatā ikvienam.

Magic pop-up stends

Laiks, ko viesi pavada svinību vietā, gaidot jauno pāri, ir ļoti būtisks, jo tas var nogurdināt viesus vai tieši pretēji – iedvesmot tālākam vakaram. Neatkarīgi no tā, cik ilgi var gadīties aizķerties uz kāda no tiltiem vai pie kāda skaista ozola ceļmalā, viesi lieliski pavadīs laiku pie pop-up magic galda kopā ar iluzionistu.

Video

Robijs Trankalis

Jautā mums!

captcha